Wedding Room

Salony mody ślubnej

Gdynia, al. Zwycięstwa 192/1

Bardzo złe wrażenie (3) Trochę mnie zaskoczyły te wszystkie pozytywne opinie na temat Wedding Roomu i... Polinka Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe chwile! (1) Wyjątkowe miejsce, wyjątkowe chwile! :) Dzięki równie wyjątkowej Pani... Agnieszka super (1) Serdecznie polecam salon Wedding Room. Dziękuję bardzo Pani Oli za wszelką... Maria
Polecam Wszystkim Romantycznym Pannom Młodym (1) Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej i bardzo dziękuję za profesjonalną... Caroline Polecam (1) Polecam!!! Salon w którym można przymierzać suknie ile razy ma się na to... Malgosia Uratowana Przyszła Panna Młoda (1) Cudowne miejsce z przesympatyczna obsługą!W szczegolności Pani... Kasia Iwona - opinia (1) Profesjonalna i przemiła obsługa. Pomocne rady. Przepiękne suknie w... Iwona REWELACJA!!!!!!! (1) Panny Mlode, jak szukacie sukni slubnej to tylko w Wedding Room!Moja... madziazet Cudny Wedding Room (1) Polecam wszystkim przyszłym pannom młodym skorzystanie z usług Wedding Room.... Joanna POLECAM WSZYSTKIM ! (1) W zeszły weekend byłam na przymiarkach w Atelier Wedding Room. Cudowne... Marta WYJĄTKOWE DEKORACJE ŚLUBNE (1) Dziękujemy dziewczyny za wspaniałe dekoracje ślubne, które zachwyciły... Krzysiek Polecam!! (1) Wczoraj wybrałam tam suknie, pełen profesjonalizm , piękne suknie , czułam... Anna fantastyczny salon! (1) Profesjonalna obsługa, dziewczyny potrafią dobrać wyjątkowe sukienki,... Hanna Cudowne miejsce (1) GORACO POLECAM ! Sukienki o wiele tansze niz w salonach ,nie ma tam... Karolina S Szukałam i w końcu znalazłam! (1) Zwiedziłam mnóstwo salonów w Trójmieście. Mam wrażenie, że wszystkie. Albo... Monika POLECAM (1) Fantastyczna i kompetentna obsługa wesel jak i również wieczorów... Anna Wedding Room? Tak! (1) Dzięki cudownym Paniom prowadzącym salon znalazłam wymarzoną suknię w bardzo... Inka Wspaniałe kreacje (1) Kreacje wprost zapieraja dech w piersiach - sa cudne a ceny bardzo... Glinka Wedding Room! (1) Polecam wszystkim przyszłym Paniom Młodym! Świetny pomysł! Świetna... Ania z Hamburga