Zenon - opinia (1) Profesjonalnie, niedrogo i szybko. Byli trzecim serwisem, do którego się... Zenon Warto było poczekać na naprawe drukarki LJ HP P1102! (1) Właściciel jest elastyczny w negocjacjach, za obiecaną cenę udało się zrobić... Spółdzielnia Sopot Szybko i fachowo (1) Szybka diagnoza i naprawa od ręki mojej HP 8600 Officejet Pro. To dziś bardzo... Wojtek
Bardzo dobre wrażenie (1) Miła obsługa, szybka diagnoza i naprawa drukarki. Cena bardzo przystępna.... AN Rewelacyjna naprawa drukarki i instruktaż (1) Na podkreślenie zasługuje nie tylko błyskawiczne rozpoznanie przyczyny... Olgierd Polecam z czystym sumieniem, tanio i solidnie. (1) Miałam problem z drukarką brother (nie pobierała tuszu, nie drukowała na... xxy Bardzo polecam. PROFESJONALISTA! (1) Oddałam do naprawy drukarkę HP, która nie pobierała papieru. Miły młody Pan,... EWA Polecam serwis (2) Do serwisu zaniosłem zalaną drukarkę Brother DCP-J315W. Po tygodniu, pomimo... MG Solidnie i w rozsadnej cenie. (2) Widac, ze gosc zajmuje sie drukarkami od lat. Problem w mojej leciwej hp lj5... Jakub