Krystyna - ocena (1) Zorganizowaliśmy piąte urodziny córeczki w Baw się dobrze i to był strzał w... Krystyna Michał - ocena (1) Wspaniałe miejsce dla dzieci i rodziców! Córeczka uwielbia bawić się... Michał Monika - opinia (2) Cudowne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi! Super konstrukcja i przemyślane... Monika
M - ocena (2) Organizacja urodzin w Baw się dobrze była strzałem w dziesiątkę! Dzieci... M RaV - ocena (2) Pierwsze urodzinki - pierwsza klasa:) Bardzo polecam, dzieci szczęśliwe,... RaV Monika - Jasień - ocena (2) Jak widzę w opiniach same 6 to zły znak ... Sztuczne opinie wygenerowane... Monika - Jasień Marcel - ocena (1) Zorganizowałam urodzinki dla mojego dziecka w bawialni "Baw się dobrze" i... Marcel Maria - ocena (1) Raczej nie wchodze i nie oceniam lokali, ale Baw sie dobrze jest tego warte.... Maria Szymon - ocena (1) Polecam urodzinki w Baw sie dobrze, wszystko bezproblemowo, fajna atmosfera,... Szymon Edyta - ocena (1) Organizowałam ostatnio urodziny dla córeczki, impreza udana, piękny tort i... Edyta Ksenia - ocena (1) Bardzo sprawna organizacja, świetny kontakt i miła atmosfera. Dzieci były... Ksenia Karol - ocena (1) Świetna obsługa i podejście do klienta :-) bardzo polecam. Karol Emilia - ocena (1) Polecam to miejsce na organizację urodzin! Piękna, stonowana przestrzeń i... Emilia Krzysiek - ocena (1) Świetne miejsce na organizację urodzin! Dzieciaki zadowolone, wybawione,... Krzysiek Marta - ocena (1) Świetna organizacja urodzinek, na duży plus zdrowe przekąski i bardzo dobry... Marta Karolina - ocena (1) Nasz synek niedawno skończył roczek, i zdecydowaliśmy się zorganizować mu... Karolina Małgosia - ocena (1) Super miejsce do zabawy dla dzieci, świetna organizacja urodzinek i wspaniałe... Małgosia Ed - ocena (1) Doskonałe miejsce na spędzanie czasu z małym dzieckiem! Plac zabaw jest... Ed Magda - ocena (1) Świetnie zorganizowane pierwsze urodzinki. Lokal zapewnia bezpieczną... Magda Anna - ocena (1) W dniu dzisiejszym mój synek obchodził czwarte urodziny. Organizacja była... Anna