Sylwia Brzezinska - ocena (1) Piękna potężna budowla symbol Gdanska Sylwia Brzezinska Edward - opinia (1) Cieszy mnie to , że prace remontowe i renowacyjne w Bazylice przebiegają na... Edward Bazylika Mariacka (1) Po Krakowie widzę jak potrzebny jest remont ! Wszędzie w Kościołach o takim... Maria
Unikalna, wyjątkowa na świecie (1) Wyjątkowa w rozmiarze i treści. Będą w Gdańsku nawet na chwilę nie można... Wojtek Zaskoczony (2) Jetem zaskoczony faktem, że za wejście do Domu Bożego trzeba płacić. Spotykam... PS Obecność obowiązkowa (2) Wyjątkowy obiekt - Bazylika, Katedra, żywy kościół z roku 1342, wiele... Wojtek Opłaty za wejście do domu Bożego. (6) Przeraża mnie fakt abym musiał płacić za wejście do domu Bożego. Nie w taki... andygda Ciekawy zabytek :) (1) Intrygujące miejsce dla zapalonych historyków oraz katolików, świetną... Dodo Tam zawsze wracam ,jak przyjeżdżam do Gdańska (1) Sentyment,wspomnienia lat panieńskich-bieganie na mszę w latach... zojka Warto zobaczyć! (5) Miałam okazję kilkakrotnie zwiedzać Bazylikę, ponieważ bardzo lubię tam... Ania Bardzo dobre warunki do modlitwy , kontemplacji. (2) Historyczny piękny Kościół, Ze względu na wielkość, i wysokość naprawdę czuje... Ewa