Kasia (2) Od lat korzystam z usług Pani Doktor Larczynskej w Gdyni. Teraz odwiedziłam... Kasia Nowy gabinet (2) Zawsze korzystałem z zabiegów w Gdyni a teraz pierwszy raz byłem w nowych... Krzysiek Kamila - opinia (2) Gabinet Beauty Derm odwiedzam juz od lat. Nie zamienilabym Pani Beatki na... Kamila
Fantastyczny lekarz (1) Normalnie nie wystawiam opinii lekarzom, ale tutaj musialam zrobic wyjatek.... Weronika Nici PDO (1) Chodzę od pół roku na zabiegi z nici pdo u Pani Doktor Larczyńskiej i jak... Basia Polecam wszystkim (2) Szanowni czytelnicy, chciałabym podziękować Pani Ani kosmetyczce z tego... Magda Zabieg osoczem PRP (1) Byłam u Doktor Larczyńkiej na zabiegu PRP w promocji a bałam się ,że może... Kasia polecam dla ciala i ducha i skrzyyydel:)) (2) obsluga- pelen profesjonalizm, niewymuszone i niewyuczone mile traktowanie... Ania Fale radiowe nieskuteczne (2) Chodziłam dosyć regularnie na zabiegi na twarz, byłam zadowolona. Miła... Maria Polecam dermatologie (1) Polecam doktor Beatę. Pani Beata w końcu sprawiła, że mój problem skórny... Andrzej Pwlicki POLECAM!!!!! (1) korzystam z porad i usług dr Beaty Larczyńskiej-polecam, pełen... Margol Beauty Derm Instytut Day Spa w Hotelu Novotel Marina - polecam (1) Witam. Gorąco polecam salon kosmetyczny Beauty Derm Instytut Day Spa w Hotelu... Ania Super wystrój (1) Byłam zaskoczona wystrojem i klimatem. Na pewno tam wrócę. Skorzystałam z... Malrena T Kosmetyka (1) Chodzę do tego salonu od lat i jestem bardzo zadowolona z zabiegów... Ania Profesjonalna kosmetyka (1) Ciekawy klimat, bardzo miła obsługa, super wykonana usługa kosmetyczna. Masaż... Michał wypełnianie zmarszcek Dr Larczyńska (1) Chcę powiedzieć ,że chodziłam do kilku osób z moją zniszczoną twarzą ale... Krystyna Polecam dr. Iwanowskiego (1) Choruję na trądzik różowaty od półtora roku .Po wielu wędrówkach od... Teresa ipl (1) robiłam zabieg ipl w Gdyni, jakis czas temu. Ogolnie uwazam,z e pani doktor... Jolanta polecam zabiegi u pani dr Larczynskiej :) (1) dlugo szukałam dobrego gabinetu gdzie mogę zrobic zabieg usuwania przebarwień... goska POLECAM!!!! (1) Leczylam sie prawie pol zycia z powodu tradzika u roznych dermatologow (co... J.A.