Adam - opinia (1) Pani Paulina idealnie poznała moje potrzeby ... dynamit w jej chudych... Adam Asia - opinia (1) Pauliny podejście profesjonalne. Chodzę na masaże bardzo regularnie. Pomogła... Asia Weronika Widrowska - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Koloryzacja wyszła rewelacyjnie, jestem... Weronika Widrowska
Olka - opinia (1) Pani Paulina jest świetną specjalistką! Jest bardzo profesjonalna! Gorąco... Olka Ania - opinia (1) Bardzo polecam Panią Paulinę. Fachowe podejście, miła atmosfera podczas zabiegu. Ania Agata - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona z usługi. Na pewno nie raz jeszcze tam wrócę. Agata Adrian - opinia (1) Bardzo polecam Panią Paulinę! Już dawno nie byłem tak zadowolony i zrelaksowany! Adrian Marta.J - opinia (1) Bardzo polecam Panią Kasie jest super fryzjerka ma podejscie do... Marta.J Magda - opinia (1) Paulina to niesamowicie zdolna i profesjonalna dziewczyna! Szczerze polecam! Magda Justyna - opinia (1) Nie ma słów, aby wyrazić masaż u Pani Pauliny, jest to zdecydowanie najlepsze... Justyna Michalina - opinia (1) nie dajcie się zwieść drobnej posturze pani Pauliny! Takiego masażu w życiu... Michalina Krysia - opinia (1) Od samego początku Pani Paulina urzekła mnie swoim profesjonalizmem.... Krysia Stanisław - opinia (1) Polecam Panią Paulinę, świetne masaże Stanisław Wiesia - opinia (1) Polecam jak najbardziej masaże u Pani Pauliny. Pełen profesjonalizm. Będę... Wiesia Agnieszka - opinia (1) Świetny salon, super podejście do klienta, fachowość. Jestem bardzo... Agnieszka Beata - opinia (1) Pani Kasia jest super fryzjerką ! Kompetentna , miła , otwarta na potrzeby... Beata Iwona - opinia (1) Pani Kasia jest mistrzynią blondów!!! Superfajna i kompetentna. Extra... Iwona Halszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Kasi!! Najlepszy kolor jaki miałam w... Halszka Marta - opinia (1) P.Kasia mistrzyni blondu, mega milo, mega profesjonalnie, polecam kazdemu Marta Teresa - opinia (1) Z całego serca polecam panią Kasię Szkulimowską. Kiedyś bałam się ingerencji... Teresa