Danka - opinia (1) Zakład odwiedziłam kilka razy po raz pierwszy była potraktowana jak intruz... Danka Marek - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta. Wnikliwa analiza problemu, z którym... Marek Teresa - opinia (1) To moja pierwsza wizyta. Trafiłam do Pani Joasi. Wkoncu znalazłam fryzjera... Teresa
Sportowiecroku - opinia (1) Jak najbardziej polecam masaże u Pauliny! Sportowiecroku Joanna K. - opinia (1) Masaże u Pauliny na wysokim poziomie, samopoczucie rewelacja , relaks i... Joanna K. Anna - opinia (1) Polecam Panią Kasię z której usług i porad korzystam od dłuższego już czasu.... Anna Dorota - opinia (1) Polecam Panią Kasię. Zawsze miła i sympatyczna oraz profesjonalna we... Dorota Kasia - opinia (1) Cudownie , relaksująco i profesjonalnie Kasia Agnieszka - opinia (1) Pani Kasia ratowała mnie po koszmarnie zrobionym makijażu permanentnym Anioł... Agnieszka Kamil - opinia (1) Myślę że nie trzeba tu za wiele pisać, trzeba po prostu odwiedzić Panią... Kamil Iwona - opinia (1) Pani Kasia to najlepsza kosmetyczka u jakiej byłam. Przez kilka lat szukałam... Iwona Martyna - opinia (1) Pani Kasia jest niesamowita, bardzo kompetentna osoba polecam z całego serca Martyna Stała klientka - opinia (1) Pani Katarzyna kosmetolog wspaniała osoba, pełna profesjonalizmu, idealnie... Stała klientka Małgosia - opinia (1) Pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy zabiegi, do tego... Małgosia Angelika - opinia (1) Pani kosmetolog Katarzyna najlepsza na swiecie. Numer jeden w trojmiescie.... Angelika Michał - opinia (1) Bardzo profesjonalna i kompetentna masażystka Paulina R. Michał Adam - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony, po masażu pleców czuję się jak nowy człowiek,... Adam Monika - opinia (1) Jak zawsze wizyta w miłej atmosferze i profesjonalna. Pani Paulina potrafi... Monika Kasia - opinia (1) Super masaż. Pani Paulinka mega specjalistka Kasia Eva - opinia (1) Paulinę poleciła mi moja przyjaciółka i nie zawiodłam się. Wykupiłam serię... Eva