Aneta - opinia (1) Polecam, świetna atmosfera i podejście do klienta. Suknia przepięknie się... Aneta Sabina - opinia (1) Panie szyja suknie na wymiar. Przy moim rozmiarze 44 w innych salonach nic... Sabina Kamil - opinia (1) Nie polecam! Szkoda nerwów! We wrześniu tego roku zleciłem tej firmie... Kamil
Kinga - opinia (1) Polecam salon Bellis z całego serca. Zakup sukni ślubnej był czystą... Kinga polecam (1) Salon jeden z przyjemniejszych w trójmieście. Noszę rozmiar 44. Parę dni temu... Magda Gorąco polecam!!! (1) Wszystkim przyszłym pannom młodym polecam z całego serca ten salon!!! Panie... Zuzanna Wyjątkowe suknie na wyjątkowy dzień z wyjątkową obsługą! (2) Salon Sukni Ślubnych Bellis był drugim salonem, do którego poszłam... San Szczerze polecam ! (1) Mają śliczne suknie i profesjonalny, przesympatyczny personel. Suknia była... Ada Najpiękniejsza suknia ślubna na Ziemi (1) Pani Natalia wpolnie z pozostałymi dziewczynami, uszyly dla mnie przepiękną,... Marzena, Wesele 06.05.2017 Najlepszy Salon Sukien Ślubnych w Trójmieście! (1) Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać! Bardzo profesjonalnie, z uśmiechem i... Karolina Profesjonalny Salon , godny polecenia !! (1) Przytulny, intymny i kameralny salon w którym wszyscy zainteresowani skupiają... Anna gorąco polecam! (1) Pierwszy salon, który w pełni zasługuje na najwyższe ocenę. Od kilku miesięcy... Paulina