J - opinia (1) Korzystam od lat. Zawsze profesjonalnie J Klient - opinia (1) Szybko - tak: w połowie lipca bez żadnej kolejki. Kompetentnie - nie w każdym... Klient gg - opinia (1) Zmieniam tam opony na letnie i zimowe od wielu lat. gg
Warsztat godny polecenia (1) Korzystam od niedawna. Zmiana opon na zimowe poszła bardzo sprawnie, mimo... Marcin Nie polecam (1) Obsługa pozostawiająca wiele do życzenia. Czujesz się tam petentem/klientem... Krzysztof Karbowski Omijać szerokim łukiem (1) Za busa 16 cali stalowe felgi 140 zł! Cena skandal (gdzie indziej 90-120),... Z.S. Rzetelna Firma Mazex (1) Korzystam z usług wulkanizacji i wymiany opon od 20 lat. Fachowa usługa w... Adam Wymiana opon. (1) Wymiana opon. Sprawnie. Brak uwag. Adam Slaba obsluga i wysoka cena (1) Bylem w tej wulkanizacji wymienic opony z zimowych na letnie. Panowie zrobili... Przemek Sprawna wymiana opon- polecam. (1) Skorzystałem z usług wulkanizacji, wymiana opon przebiegła sprawnie i fachowo. Piotr Nowak Niedokręcone koło ! UWAGA! (1) Mamy początek sezonu wymiany opon na letnie, zwracam uwagę wszystkich... Robert mechanicy w tej firmie to naciągacze (2) zawiozłem dzisiaj samochód do wymiany opon. Pan kazał mi wjechać na podnośnik... RAFAŁ Wymiana Opon (1) Wymieniłem dzisiaj w tym zakładzie oponki i jestem pod wrażeniem... Marek