Bez Rezerwacji

Bistro Puby

Gdańsk, Piwna 16

milo i spokojnie (1) wystroj ok, pascha, szarlotka i kawa- polecam. ale najbardziej podoba mi sie... ania hm (1) za taką cenę czekolady spodziewałam się czegoś lepszego, obsługa taka sobie,... kwa super !!! (1) odkryłam czekoladownie na nowo... wczesniej super herbataz wiśniówką, teraz... e
może więcej profesjonalizmu (1) Uważamy że kawa w tym lokalu to jakiś żart. Mleko do latte spieniane jest w... Barista i Barmanka POLECAM :):) (1) Czekoladownie,,znalazlam''w czerwcu.Od tej pory regularnie ja odwiedzam wraz... Juti zachecam! (1) Plus za wystroj, plus za pomysl, plus za pyszne czekolady (bananowa... czekoladka mmmm! (1) Czekolada piernikowa i cynamonowa ponad wszystko! Miejsce ma swój klimacik,... Mart(w)a całkiem, całkiem (1) Knajpka przyjemna, choć wysokie wnętrze odrobinę odbiera przytulności. Za to... ola Czekoladowe wspomnienie (1) Bardzo polecam wszystkim wielbicielom prawdziwej czekolady. Mieszkam w... justyna spodziewalam sie czegos lepszego (1) Bardzo drogo, czekolada wcale mnie nie powalila i jakas taka nijaka... Mycha Przyjemne, magiczne (1) Wspaniałe miejsce. Przytulnie, wystrój i nastrój przeuroczy Na chwilkę... Gosia Czekolady (1) Czekolada pomaranczowa i truskawkowa sa najlepsze..... doznania smakowe... Lenek Polecam wszystkim łasuchom czekolady ... i nie tylko (1) Miłe, przyjazne miejsce - można się zasiedzieć:))) A czekolada piernikowa... Gosia szczerze polecam (1) dobre miejsce na chwilę wytchnienia, czekolada fantastyczna, mam nadzieję,... Magrat Karolina - opinia (1) Piękny lokal, wystrój wnętrza z dużym wyczuciem smaku. Oryginalne smaki,... Karolina karola - opinia (1) Malinowa ekstaza mmmmm.....rewelacja polecam wszystkim cos... karola