Bez Rezerwacji

Bistro Puby

Gdańsk, Piwna 16

nie polecam (1) Byłam tam pierwszy raz. Zamówiłam pancakes z sosem malinowym. Ciasto... Iwona Polecam (1) Dobre jedzenie, duże porcje i stosunkowo niskie ceny. Miejsce warte... Basia Pyszne jedzonko (1) Jestem zachwycona prostotą i pysznością serwowanych dań oraz napojów! Polecam... Kala
kolejne NIC (3) Skusiłem się wrażeniem jakie roztoczyła nad 24D kuzynka (zapomniałem, że... massatom bardzo miłe miejsce (1) Polecam szczególnie na szybki lunch czy kolację. bardzo podoba mi się, że... kamila polecam (1) ładnie, smacznie, miło, a wszystko to w rozsądnej cenie. polecam. Tomasz Pysznie! (1) Pysznie, że w Gdańsku jest miejsce, gdzie za dosłownie kilka złotych można... bim bom Nareszcie coś innego ! (1) Dobry pomysł. Super menu. Zawsze zastanawialiśmy się gdzie zjeść. Problem... J&M rewelacja :) (1) super obsługa i dobre rzeczy, mniam... kawusia przy barze i jakieś ciacho,... Oni wiedzą kto ;P PIkawa (1) C5G :) zonk Marta - opinia (1) zastanawiałam się długo co napisać o Indygo... super wystrój (fotografie... Marta :) (1) klimatycznie, urokliwie, milo, przytulnie, muzykalnie, przepysznie no i... xxxxxxxxx Misie przepysie (1) Zdecydowanie polecam wszystki, pyszne herbatki i koktajle ze swiezych... Sąsiadka Agnieszka - opinia (1) cafe z domieszką charakteru klubowego. fajny wystrój, muzyka i ciekawe menu.... Agnieszka :) (1) Zachodze do tej kawiarni bardzo czesto, przytulny a zarazem troche... wielbicielka TAK! :D (1) Szeroki wybór pyszności, bardzo smakowała mi czekolada cynamonowa:) Wystrój... Zebrowca Zadowoleni:))) (1) Witam,bylam w tym lokalu po raz pierwszy i jest naprawde pozytywnie... P Pluszowo (1) Miło,przytulnie, chce się zatonąć w fotelu z kubkiem/szklanka w jednej a... joduna3@wp.pl mmmmmm (1) i like it :)))) wszystko pysznie i przepysznie :))) ja Iwus - opinia (1) Uwielbiam tą czekoladownie, co prawda zamawiam tam tylko czekoladę ale jest... Iwus