Bez wahania polecam!

Przedszkole jest kameralne, z miłą, serdeczną atmosferą. Pani Marysia i Pani Monika opiekujące się grupą maluchów, do której od kilku miesięcy chodzi moja córka, zawsze chętnie rozmawiają z rodzicami o zachowaniu, postępach i " potknięciach" dziecka. Wszystkie panie opiekujące się dziećmi z uśmiechem i zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Dziecko bardzo szybko zaaklimatyzowało się w przedszkolu, mimo, iż nie ma jeszcze trzech lat. Przedszkole jest czyste, schludne, ładnie wyposażone, dostosowane do potrzeb dziecka. Jedyna moja negatywna uwaga dotyczy wymiany informacji odnośnie spraw organizacyjnych, tj. np. zaledwie kilka dni temu dowiedziałam się, że należy dziecku założyć zeszyt, gdzie logopeda wpisuje uwagi i ćwiczenia do przerobienia z dzieckiem. Poza tym same plusy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bez wahania polecam!

Chcę zweryfikować mój wcześniejszy komentarz odnośnie zeszytów do logopedii, takie zeszyty prowadzone są tylko dla dzieci ze stwierdzoną wadą wymowy. Moja córka mówi doskonale i nie musi korzystać z pomocy logopedy. Zatem cofam jedyną uwagę odnośnie przedszkola, którą wystawiłam nieco pochopnie, nie konsultując moich wątpliwości z p. Marysią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0