W.M. - opinia (1) Moja córka skończyła przygodę z przedszkolem w zeszłym roku. Do szkoły poszła... W.M. O. - opinia (1) Do przedszkola uczęszczała dwojka moich dzieci. Jedno zostało wspaniale... O. Kasia - opinia (1) Przedszkole super. Panie cudowne. Sporo zajęć dodatkowych. Godne polecenia. Kasia
Patrycja - opinia (1) Cudowna Kraina jest miejscem do którego nasza córka bardzo lubi chodzić.... Patrycja AK - opinia (1) Nie ma lepszej rekomendacji dla przedszkola niż zadowolenie dziecka. Mnóstwo... AK Kameralnie i profesjonalnie (1) Moja Córka przez ostatni rok uczęszczała do "Cudownej Krainy". Przedszkole... Tosiowa Mama Polecam (1) Polecam przedszkole w 100%. Panie opiekunki bardzo miłe, bardzo miła... Izabela Cudowne przedszkole (1) Syn uczęszcza do przedszkola od czterech lat, uśmiech na jego twarzy kiedy... Mama Fajne przedszkole! (2) Dwójka moich dzieci chodzi do tego przedszkola. Jedno w grupie starszej a... mama Zadowolenia dziecka - najlepsza rekomendacja (1) Jako dla rodzica oprócz wcześniej opisanych wszelkich zajęć oraz... Tata Przedszkole godne polecenia (1) Przedszkole godne polecenia Córka uczęszcza do przedszkola od 4 lat i na... Małgorzata, mama 6-latki Bardzo dobre przedszkole z fachowa kadra (1) Moja córka chodzi do tego przedszkola dopiero 4 miesiące a ja jestem już w... Ania polecam (1) Moja córka chodziła do tego przedszkola w roku szkolnym 2014/2015 do... Danuta Polecam przedszkole! (1) Do Cudownej Krainy na Morenie uczęszcza dwoje moich dzieci. Przedszkole jest... mama dwójki dzieci Polecam, synka rowniez tam zapisuje :) (1) Moja córka od ponad dwóch lat prawie codziennie z wielka chęcia wybiera sie... Sylwia POLECAM (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Zapisaliśmy dziecko pod wpływem... zadowoleni Super przedszkole, polecam! (1) Moja córka drugi rok uczęszcza do przedszkola "Cudowna Kraina". Od początku... mama Nadii Bez wahania polecam! (2) Przedszkole jest kameralne, z miłą, serdeczną atmosferą. Pani Marysia i Pani... Ania Polecam (1) Polecam Cudowną Krainę. Myślę, że personel jest mocną stroną przedszkola.... mama Świetne przedszkole (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z dokonanego wyboru. Nasze dziecko... Zadowolona mama