Salon Secret Avenue wyposażony jest w dużo dobrej jakości maszyn, ale ceny niekiedy z kosmosu. Co do usług korzystałam kilka razy z tej fantastycznej oferty pani Panfil i powiem tak, obsługa i jakość usług na niezbyt wysokim poziomie. Najbardziej profesjonalne osoby jak pani Roselina odeszły z zespołu, wielka szkoda. Bo to była najbardziej profesjonalna osoba jaką tam spotkałam. I która robiła mi zabieg epilacji. Byłam na bioelecto peelingu u pani Sandry zabieg wykupiłam w pakiecie, wiec bez zbędnych oszczędności, zabieg był wykonywany pośpiesznie, miałam wrażenie ze niedokładnie, efektu który mi obiecała ze uzyskam, nie uzyskałam. Kolejne podejście to rzęsy Kim Camelia wiec chyba najdroższe z możliwych chodziło mi o fajny delikatny efekt, ślicznych rzęs, wyszłam z rzęsami jak u tarantuli, tak grubych i wulgarnych, ze długo nie mogłam się przyzwyczaić do tego "super" efektu. Mimo ze zapłaciłam za nie 500 zł chciałam ściągnąć je po 1 dniu. Paznokcie manicure hybrydowy utrzymał się nie cały tydzień, nie robiłam awantur, bo dziewczyna była młoda i naprawdę się starała, co jednak nie zmienia faktu, ze jakoś usług była po prostu słaba.