Mega rozczarowana - opinia (1) Zniszczona płytka paznokcia, poszarpane skórki przez nieumiejętne,... Mega rozczarowana Klient - opinia (1) Salon Secret Avenue to moim zdaniem miejsce gdzie w ramach wysokiej ceny... Klient Ceny dość wysokie a płatność tylko gotówką... (1) Zdarza mi się tam kupować w formie prezentu vouchery ale za każdym razem... Mieciu
Bez zbędnego kadzenia (1) Salon Secret Avenue wyposażony jest w dużo dobrej jakości maszyn, ale ceny... Victoria POLECAM!! (1) Gorąco polecam salon Abacosun, a w szczególności Panią Rossalinę! Świetne... Weronika Pani Rosselina - polecam :) (1) Pani Rosselina jest przemiłą osobą, dzięki tej Pani właśnie zdecydowałam się... Adriana Polecam Panią Rosseline! (1) Zapisałam się na zabieg mezoterapii igłowej twarzy i całe szczeście trafiłam... Klientka Bio electro peeling (1) To chyba jedyny salon który ma w swojej ofercie bioelectro peeling. Gorąco... llla Jak rzęsy tylko w Abacosun (1) Polecam z całego serca usługi w tym salonie ❤️ To pierwszy salon w którym tak... Marlena Świetna jakość (1) Indywidualne podejście do każdego klienta jest rzeczą priorytetową cechującą... Iwona Polecam (1) Polecam wszystkim. Szybko sprawnie i przyjemnie. Obsługa na wysokim poziomie. Kasia Polecam! (1) Polecam usługi fryzjerskie w abacosun, widać, że fryzjerzy posiadają dużą... klientka Najlepszy salon w trójmieście (1) Bardzo polecam! Jeden z najbardziej profesjonalnych salonów kosmetycznych w... Olga 5 stars ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (1) Klasyfikacja na pierwszym miejscu wśród salonów w 3city jest jak najbardziej... Kate Zadowolona z pięknych rzęs (1) Najlepszy salon w okolicy, pełen profesjonalizm. Efekt z nowych długich rzęs,... Sylwia Profesjonalizm i przemiła atmosfera (1) Zabieg z zakresu medycyny estetycznej ,,wolumetria twarzy''wykonany przez... Ewa Rzetelnie, profesjonalnie, skutecznie ! (1) Zabiegi w salonie Abacosun w Gdańsku wykonywane są bardzo starannie w miłej... Ania Jak zabiegi to tylko u P. Sandry! (1) Polecam Panią Sandrę, zna się na rzeczy jak mało kto! Ola Polecam ! (1) Salon reprezentuje najwyższy poziom świadczonych usług. Korzystam m.in. z... Sylwia Polecam!!!! (1) Przesympatyczny zespół. Uwielbiam przychodzić do dziewczyn na zabiegi na... Jolanta