Rozczarowanie... (1) Wykupiłam w gruponie kilka sesji depilacji i powiem jedno: tragedia. Pomimo... Ancia Asia - opinia (2) Wczoraj miałam przyjemność wykorzystać zakupionego Groupona - kreska górna.... Asia Naprawdę wyjątkowe rzęsy =) (5) Z usług salonu skorzystałam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni =)... Magda
Nie polecam. (2) Wykupiłam 6 zabiegów fotodepilacji z Gruponu i teraz wiem, że był to tylko... Rozczarowana Polecam strzyżenie (2) Mam trudne włosy, nie da się ukryć, ale w tym salonie panie fryzjerki... sianowata Polecam! (1) Zawsze chciałam mieć długie i piękne rzęsy, dlatego koleżanki sprawiły mi... M.S Polecam ! (1) Byłam już kilka razy w tym salonie i jestem bardzo zadowolona - super... Monika Jagna - opinia (1) Witam :) Jestem klika dni bo zabiegu przedłużania rzęs metodą Secret Lashes.... Jagna Marzena - opinia (1) Byłam w tym salonie na depilacji, którą kupiłam okazyjnie, a ponieważ... Marzena bardzo polecam! (1) witam. jestem klientką salonu od 2 miesięcy. trafiłam przypadkiem i z... Arletta K. Profesjonalny salon! (1) Pół rok temu przedłużałam w tym salonie włosy i od tego czasu korzystam... Agnieszka Świetny salon. (1) Od niedawna jestem stałą klientką tego salonu . Polecam go w 100%. Sama długo... Karolina fotodepilacja-rozczarowanie (1) Ogromnie się rozczarowałam zabiegami depilacji IPL bikini, które miałam... ola jestem zadowolona bardzo (1) Ja jestem zadowolona z lasera,obslugi i dziewczyny,ktora mi go robila.... Kasia keratynowe prostowanie (1) Pani zajmująca się fryzjerstwem (blondynka z długimi włosami) szalenie miła i... natalka Fotodepilacja - nie polecam (1) Korzystałam z oferty salonu poprzez groupona i czuję się OSZUKANA! Ano tak,... Gaba Fajny prezent (1) Dostalam na urodziny promocyjny pakiet laserowego usuwania wlosow. Udalo mi... Ania Polecam!!! (1) Trafiłam do salonu przez grupona ,ponieważ wykupilam bardzo atrakcyjna ofertę... Monika Miejsce godne polecenia (1) Jestem pod wrażeniem! Salon klimatyczny,obsługa sympatyczna, a Pani... J. K. Porfesjonalizm (1) Witam Jak czytam opinie niektórych komentujących to mam wrażenie że albo... Justyna I Monika