Gorąco polecam p. Asię !! (1) Gorąco polecam p.Asię, najlepszy fryzjer z jakim miałam do czynienia. Pełen... Agata popieram opinie p.Grochowskiej (1) akurat miałam wątpliwą przyjemność korzystania z usług nowej pani fryzjerki,... M. Grochowska - opinia (2) do salonu Abacosun chodzę już długo ponieważ jestem bardzo zadowolona z... Grochowska
REWELACJA!PANI ASIA BLONYNKA FRYZJER I LIDKA:) RUDY POSZEDŁ PRECZ (1) Witam serdecznie, skorzystałam z usług Pani Asi fryzjerki - przemiła i... ANIA "Mój salon" - polecam:) (1) Do Abacosun trafiłam przypadkiem - przez Groupona, jeszcze do Matemblewa.... Natalia profesjonalna koloryzacja włosów blond (1) Gorąco polecam Panią Asię, pełen profesjonalizm, wysoka kultura pracy,... Magda NA PLUS (3) Niedawno skorzystalam z uslug prawdopodobnie nowej malej fryzjerki, naprawde... Menia Jedna z najlepszych fryzjerek p.Aisia (1) Duża klasa profesjonalizmu,wysoka inteligęcja ,polecam sama korzystam z usług... Beata POLECAM! :) (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług w Instytucie Urody.... Joanna mega! (1) uwielbiam Abaco, teraz po zmianie wystroju to totalnie inne miejsce - od 2... bloggerkaamelka Abacosun - super! (1) Do Abacosun trafiłam przypadkiem. Wybrałam ten salon, ponieważ był po drodze... Izabela SZKODA PIENIĘDZY!!!! (1) Pieniadze wydane na usuwanie naczynek zostaly wydane w bloto. Lepiej zaplacic... Piotr POLECAM JAK NAJBARDZIEJ !!! (2) Jestem bardzo zadowolona z efektu usuwania naczynek na twarzy. Wiecznie z tym... Kasia Polecam (2) Do salonu zaczęłam chodzić, bo... mam blisko. :) Ale jestem w 100%... MadziaK Nowa pracownica (6) A wiec byłam dziś w abacosun żeby skorzystać w solarium , na samo moje "dzień... D. Zamykanie naczynek (1) Zakupiłam usługę na Gruponie.Umówiłam się na wizytę, Pani z recepcji nie... Magdalena G Makijaż permanentny ust (1) Zakupiłam na Grouponie makijaz permanentny ust i jestem zachwycona po... Małgorzata Przedłużanie rzęs (1) Niestety nie jestem zadowolona z zabiegu, już po tygodniu zaczęły się rzęsy... Marta Pozytywne odczucia (1) Po pierwsze - wizualnie bomba, salon totalnie przenosi klienta w inny wymiar.... Agata Fora - opinia (1) Za tydzień mam umówioną wizytę na laserowe usuwanie włosów ale po... Fora