POLECAM !!! (1) Z usług salonu korzystałam kilka razy. Trafiłam tam za pośrednictwem groupon,... Joanna Suuuper blond (1) Fryzjerka Asia jest mistrzynia w blondach.Chodzilam wczesniej po najbardziej... Adrianna Rzęsy (1) Korzystam z usług przedłużania rzęs u Marty od około 3 lat. Poleciła mi ją... klo
Profesjonalnie i w przemiłej atmosferze (1) Korzystam z usług salonu Abacosun Gdańsk praktycznie od początku jego... Sylwia Biernat - Greedharry pani Asia! Piekny blond (1) Tylko Pani Asia wykazuje cierpliwość , dokładność , sumienna analizę w... Kasia Rzęsy (3) Witam , od kilku lat korzystam z usług przedłużania rzes, od jakiegoś czasu... Klientka makijaż permanentny-rewelacja! (1) Jestem zauroczona tym miejscem ,atmosfera panującą wewnątrz, wystrojem, a... marika zadowolenie i profesjonalizm (1) Witam. Jestem stała klientka abacosun od kilku lat. Wszystkie zabiegi które... gorąco polecam Polecam Martę (1) Przedłużam rzęsy od lat i niestety w abacosun wszystkie dziewczyny, które... Agata Anna - opinia (1) a ja powiem tak- chodze na rzęsy do P.Marty już od czasu Matemblewa. Tak... Anna robią z klientek debili (5) Składam reklamacje a oni robią ze mnie glupia ze niby z mojej winy nosiłam... Kasia nie polecam (2) Trafiłam do salonu z polecenia i po przeczytaniu opinii, no ale cóż skończyło... anna Obsługa i rzęsy (1) Witam , jestem klientką abaco już od dłuższego czasu , lecz ostatnio zaczęłam... Klaudia Coraz gorzej... (1) Po raz kolejny w ostatnim czasie trafiłam na zabieg do nowej osoby. Znów... Xen Pani Ola! (1) Korzystała z usługi powiększania ust. Rewelacja! Pani Ola bardzo fajnie mi... Asia Regulacja brwi (1) Byłam dzisiaj na dopełnianiu rzęs...rewelacja oraz na regulacji brwi z henna... Klintka Tatuaż peprmanentny na głowie - efekt włosów. (1) Dziękuję Pani Ani za wspaniały efekt końcowy! Jestem pod wrażeniem! Oglądałem... Marco Pani Asia najlepszą fryzjerką! (1) Gorąco polecam p. Asię. Czesała mnie na ślub i nie tylko. Profesjonalna,... Ola Makijąz permanentny pierwsza klasa (1) Efekt ziegu- bardzo naturalny. Tak jak chciałam. Panie bardzo cierpliwe,... kasia Atmosfera bardzo średnia (1) Sama jakość usługi na jaką się pojawiłam w salonie, na dobrym poziomie, ale... Mediana