Polecam (1) Do salonu trafiłam jakiś rok temu od tego czasu jestem stałą klientką. Na... Zuzanna Polecam! (1) Bardzo profesjonalny salon kosmetyczny, duży wachlarz zabiegów na ciało i... Patrycja Karolina S. (1) Dwa dni temu przyszłam pierwszy raz na peeling węglowy. Jestem zachwycona... Karolina S.
Profesjonalizm (1) Szczerze polecam salon Abacosun w Gdańsku. Korzystam z usług kosmetycznych i... Marta Radska Zabiegi kosmetyczne (1) Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Korzystam w salonie zarówno z zabiegów... Kasia Ocena (1) Jak najbardziej ocena pozytywna Aurelia Profesjonalnie (1) Panie pracujące w Abaco posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu kosmetologii (... Anna Najlepsza kosmetolog w trójmieście (1) Od roku chodzimy z siostrą do Pani Sandry na zabiegi medycyny estetycznej. Z... Marzena salon fryzjerski -brak umiejętności moim kosztem (1) Usługi fryzjerskie sa bardzo słabe , duża oszczędność kosmetyków... Klientka gdzie teraz pracuje Pani Asia z Abacosun? (1) gdzie teraz pracuje Pani Asia z Abacosun? girl Metamorfoza tylko z Asia......... (2) Pewnego pieknego dnia postanowiłam zmienić kolor włosów:) Miałam ciężki brąz... Natalia Częste zmiany personelu (1) Jestem od kilku lat klientką Abacosun na Partyzantów. Jedno co mnie niepokoi... Stała klientka Cudne rzęsy! Polecam! (1) Gorąco polecam ten salon. Przemiła obsługa a rzęsy, które robiłam w tym... Katarzyna Barbie (1) Rzęsy zrobione ekspresowo to plus dla kosmetyczki. Niestety Efekt końcowy jak... Pam Hanna i regulacja (1) Umowiona na wizytę przyszłam punktualnie. Pani w 'recepcji', zajęta... . Pani Marto jest Pani najlepsza!! (1) Długo się wahałam czy zdecydować się na przedłużanie rzęs ale postanowiłam na... Aga Depilacja-p.Patrycja (1) Polecam panią Patrycję . Zrobiłam u niej depilację bikini i regulację brwi.... RA Nie polecam paznokci (1) Wykonywałam paznokcie hybrydowe w tym salonie, bardzo krótko się trzymały, bo... Atama Rzęsy u P. Marty (1) Gorąco polecam zabieg przedłużania rzęs u P. Marty w Abacosun - Marta nie ma... stała klientka Przepiękne rzęsy (1) W uzupełnieniu mojej poniższej opinii dodaję, że Marta jest w kwestii rzęs... klo