Umowiona na wizytę przyszłam punktualnie. Pani w 'recepcji', zajęta umawianiem terminu przez telefon, zupełnie mnie zignorowała. Oczekiwałam 10 minut, aż zakończy rozmowę. Dopiero po 20 minutach, choć Pani od henny nie była zajęta, dostałam się na fotel. Moja próba konsultacji lub nawiązania choć kontaktu wzrokowego z osobą wykonująca zabieg została zignorowana. Pani jak zahipnotyzowana skupiła się od razu na mieszaniu henny. Poprosiłam o jak najjaśniejszy kolor oraz 'zmniejszenie' łuku brwi. Po zabiegu nie mogłam uwierzyć, że brwi mam dwa razy grubsze i prawie czarne z widocznymi brakami w pigmencie. Zabieg wykonany nieprofesjonalnie, Pani z dużą dozą nonszalancji potraktowała zabieg rutynowo wręcz 'taśmowo' czułam się jak towar na linii produkcyjnej.. Atmosfera wymuszonej uprzejmości, brak kompetencji oraz podstawowego zaangażowania w wykonywaną prace zmusiły mnie do napisania tej opinii. Salon urody, który zachęca tytułem roku w moim odczuciu powinien byc perfekcyjny w kazdym calu! Niestety daleko mu do standardów, które chciałby reprezentować.