Beza - Krówka

Lodziarnie

Gdańsk, Damroki 33

Greg - opinia (1) Super, Gałki można mieszać i codziennie inne smaki. Pyszne lody Greg Magda - opinia (1) Super lody, lepszych nie jadłam. Najlepsze w Trójmieście. Magda Marek - opinia (1) Bardzo dobre lody i miła obsługa, fajnie że teraz jest nowe punkt na morenie :) Marek
Beata - opinia (1) Lody są przepyszne, bardzo polecam:))) Beata Izabela - opinia (1) Najlepsze lody jakie jadłam. Polecam!!!!! Izabela Kasia - opinia (1) Duza gama smaków, lody przepyszne. Kasia Karola - opinia (1) Pyszności! Ulubiony smak to beza krówka :) Karola Maciej - opinia (1) Korzystaliśmy z Żoną kilkukrotnie i zawsze byliśmy zadowoleni. Duże porcje,... Maciej najlepsze lody (1) Zawsze dobre lody, szkoda że czynne tylko w sezonie. Brakuje też jakiegoś... Piotr OK (1) Wszytko ok tanio dobre i duże porcje. brok Marta - opinia (1) prawdopodobnie najlepsze lody na Jasieniu Marta Magdalena - opinia (1) Smacznie i spore porcje .Miłe dziewczyny z obsługi :-) Magdalena Czy wiecie ile kosztuje gałka loda ?? Tu najtaniej !!! (1) Sprawdziłam - gałka loda to ok 40 gram i kosztuje 3-nawet do 4,5 zł. W beza... Ela Pycha! (1) Lody bardzo, bardzo dobre, znane głównie osobom mieszkającym w pobliżu.... Iwona Większość smaków lodów dobra, zdarzają się też b. dobre i przeciętne. (1) Szkoda, że po pewnym czasie zaczęło brakować słodkich wafelków. Ceny... Tomasz Super lody (1) lody wyśmienite, OGROMNE PORCJE, zawsze coś nowego do wyboru. Po prostu nie... Emilia