Beznadzieja

Czas na moją soczystą i negatywną opinie na temat IV LO w Gdyni,którego na całe swoje szczęście uczennicą się nie stałam.Chciałam dokładniej opisać dzisiejszy skandal i to jak bezczelnie i najzwyczajniej po chamsku zostałam potraktowana.Dziś dowiedziałam się,że dostałam się z odwołania do szkoły swojego I wyboru,a z racji tego,że w IV LO zostawiłam swoje papiery jak najszybciej postanowiłam je odebrać i co?Kobieta z sekretariatu na samym początku uśmiechnięta zapytała się w czym może mi pomóc,a gdy przeszłam do sprawy papierów zaczęło się...Ta "pani"(chociaż i tak piszę bardzo grzecznie) w bardzo niemiły,a wręcz agresywny sposób odpowiedziała mi,iż nie wyda mi ich z racji tego,że jestem niepełnoletnia i ja się pytam...DLACZEGO?Skoro sama mogłam je przywieść to z jakiej racji odebrać ich nie mogę?Nawet po tym jak moja wściekła mama zadzwoniła do ich sekretariatu oni w dalszym ciągu nie chcieli wydać mi papierów i co?Moja mama ryzykując swoją pracą wsiadła w taksówkę tylko po to,żeby odebrać moje papiery.Serdecznie nie polecam.Wylałam pod tą szkołą tyle łez ile nigdy.Jeśli chcesz iść do przyszłościowej szkoły z miłym personelem to na pewno nie do IV LO w Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Beznadzieja

Jesteś niepełnoletnia i Pani postąpiła słusznie. Mogłaś zabrać papiery wbrew woli rodziców i oni mieliby wtedy uzasadnione pretensje do "szkoły".
Na dobry start w dorosłość życzę troszkę pokory - bardzo pomaga w dorosłym życiu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1