Anna (3) Jestem absolwentką tej szkoły .Ukonczenie 1983 ... skonczyłam 4 fakultety... Anna ODRADZAM! (2) Jako były absolwent nie polecam, wymagania jak na studiach, całe klasy ledwo... Pomorzanin szkoda czasu (1) Młodzi nauczyciele zedcydowanie wydaje im się za wiele . Skończyłem tą szkołę... DSa
Uczennica IVLO (2) Jako uczennica IVLO uwazam ,ze to dobra szkola!:) Nauczyciele interesuja sie... Uczennica IVLo Beznadzieja (2) Czas na moją soczystą i negatywną opinie na temat IV LO w Gdyni,którego na... Ktoś. IVLO (1) Jestem obecnym maturzystą. Nie polecam szkoły komuś komu zależy na czymś... XYZ żałuję (1) Aktualnie chodzę do IV lo, we wrześniu zacznę 3 klasę. Nie polecam nikomu,... 123 szkola (1) Szkola jest generalnie okej tylko ta nuda na przerwach.Poziom nauczania nawet... polos IV LO (1) IV LO nie było moim pierwszym wyborem i szłam tam jak za karę, ale czas... :) Jest Super ! (1) NAUCZYCIELE SIĘ STARAJĄ ! uważam, że jest to wykwalifikowana kadra a... Anonimek IV LO (1) Jestem obecną uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego. Nie mam ani jednej... uczennica IV LO da się wytrzymać ; ) (3) W moim mniemaniu szkoła dla każdego pod różnymi aspektami jest inna. Poziom... Mua. szkoła - okropna (1) iv lo jest okropne pod względem nauczycieli, nie radzą sobie z ogarnięciem... absolwent czworki Jeżeli chodzi o IV LO ..... (2) Kończę tą beznadziejną budę nareszcie! Przez 3 lata nic się nie działo;... Tak, to ja ;d Totalna klapa !!! (5) Szkola okropna, nauczyciele nie sympatyczni, wrecz chamscy. Jesli ma sie... Uczen liceum -nieporozumienie (1) Ja osobiście jestem baardzo rozczarowana tą szkoła.Przede wszystkim brudno... K72 Lukasz - opinia (1) lepsza niz obiegowe opinie ale to i tak ine rewelacja. Mimo to bardzo milo... Lukasz Cudowna szkoła (1) Nie ma lepszej szkoła, jak IV LO:) Cudowna atmosfera, zarówno uczniowie jak i... Olcia :] (1) jestem absolewsntka IV LO z 2006r... :] niektore z niżej zamieszczonych... absolwentka IV LO uczennica - opinia (1) polecam ta szkole uczennica