Aktualnie chodzę do IV lo, we wrześniu zacznę 3 klasę. Nie polecam nikomu, zmarnowałam swoje "cudowne lata" w tej szkole.Liceum wyobrażałam sobie zupełnie inaczej. Jeżeli chodzi o poziom nauczania jest on zróżnicowany j.polski, historia oraz j.angielski jest na dość dobrym poziomie szczególnie polecam p.Marcinowską- j.pol oraz p.Szpotańska-j.ang, jeszcze p.Turyn od biologii jest bardzo miła i potrafi nauczyć, prowadzi ciekawie lekcje. Reszta nauczycieli albo ma dosłownie wylane na uczniów, albo po prostu nie potrafią uczyć! Matematyka masakra, nikt nic nie rozumie nauczyciel nie jest w stanie wytłumaczyć, z innych przedmiotów głównie przepisuje się do zeszytu to co jest w podręczniku. Szkoła z zewnątrz wygląda w miarę dobrze, niestety w środku jest okropna, podobno ją remontują zobaczymy.. Słabe wyposażenie, mało wyjść typu wycieczki(przez 2 lata miałam tylko jedna wycieczkę na 5 godz do jakiejś wiochy!!) wyjścia do kina, teatru b.mało jeżeli nie uczęszczasz do humana to nie licz na żadne wyjścia.Teraz największy ból tej szkoły p.dyrektor powinna dawno odejść na emeryturę, bardzo nie miła, nie zna przepisów, nawet nauczyciele się jej boją i ją krytykują!Bez niej może coś zmieni się