Bezprawne wejscie na ogród i wymiana nr administracyjnego

Temat dostępny też na forum: Biskupia Górka
Witam
Czy ktoś się spotkał z wymiana nr administracyjnego podczas nieobecności najemcy.
Dziś miała sytuacje że wracam do domu i mam wymieniony nr administracyjny. Jestem najemcą od gdańskie nieruchomości.
Dziwi mnie jakim prawem ktoś wszedł na ogród ( przez płot). W bomie powiedzieli że to ich teren i mogą wchodzić kiedy chcą.
Zapytałem że dom też jest ich to czy mogą wejść mi do domu kiedy tylko chcą ? Nie otrzymałem odpowiedzi.
Czy ktoś się spotkał z takim przypadkiem ?
Nawet nie napiszę iż montaż jest karygodny i niebezpieczny dla zdrowia.Wszystko się rusza i może w każdej chwili odpaść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz umowę i wywiązujesz się z zobowiązań to pierwszy krok Policja potem prokuratura.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chłopie gdybyś mieszkał gdzieś indziej niż na biskupiej to bys wiedział iż w nieruchomościach są częsci wspólne tzn klatka schodowa piwnica strych oraz ogród itd A nawet w części własnej należy udostępnić możliwość wejścia osobom z zewnątrz celem przeprowadzenia niezbednych czynności administracyjnych A Ty dysponujesz przydziałem z miasta a sadzisz się jak szejk arabski
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też byli i zmienili licznik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

dobry i tani projekt domu (16 odpowiedzi)

gdzie najlepiej kupić lub zamówic projekt domu? macie jakieś doświadczenia i wskazówki?