Bhakti Shala

Joga Medytacje

Gdańsk, Elizy Orzeszkowej 14

Olga - opinia (1) Cudowne miejsce cudowni ludzie. Czuć dobrą energię. Każdy znajdzie tu coś dla... Olga Lenn - opinia (1) Jestem zachwycona. Jest mega przystępnie, każdy znajdzie coś dla siebie.... Lenn Ewa - opinia (1) Cudowne miejsce dla mnie i mojej córeczki Zosi Chodziłyśmy na zajęcia mama z... Ewa
Agnieszka Badach - opinia (1) Cudownie miejsca, wspaniali ludzie i atmosfera. Profesjonalne i indywidualne... Agnieszka Badach Ewa - opinia (1) Cudowne miejsce tworzone przez wspaniałych ludzi o wielkim sercu i... Ewa Tomasz - opinia (1) Do Shali uczęszczam regularnie już drugi rok. To niesamowite miejsce... Tomasz Daria - opinia (1) Uwielbiam to miejsce! Jest zawsze bardzo czysto, przytulnie, bardzo... Daria Uwielbiam! (1) To nie jest kolejny klub fitness. Shala to prawdziwy dom. Miejsce, do którego... Katarzyna Dom (1) Cudowne miejsce, wspaniali ludzie, dom otwarty dla wszystkich! Aneta Dom, szkoła, przestrzeń (1) Przyjazne miejsce z cudownymi ludźmi. Ciekawe praktyki i przestrzeń gdzie... Agula Domek Miłości (1) Jak sama nazwa wskazuje jest to Domek Miłości:) Niesamowite miejsce z... Monika Sołowiej Najlepszy nauczyciel w 3mieście (1) Duszą Bhakti Shala jest Paweł Kwaśniewski i jest to dusza-człowiek. Przy nim... Konsuela Gołębiewska Cudownie! (1) Ciężko znaleźć odpowiednie słowa, które mogłyby opisać piękno tego miejsca!... Angie Joga (1) Super atmosfera. Można odpocząć. Polecam !!! Wiesława W skrócie - (1) Jedno z niewielu miejsc w Trójmieście a może nawet i w Polsce, w którym można... Pit 10 w skali do 6-ciu! (1) Życzę każdemu pobyć w tym miejscu choć chwilę. Oprócz pięknego, ciepłego... Karina Iwaszko Fantastyczne miejsce (1) Bardzo mi się podobało. Wysoki poziom nauczania. Piękne miejsce pełne energii... Mariola Reitberger