Karolina - opinia (1) W Bialym Studio zorganizowałam 6 urodziny córki. To była niezapomniana... Karolina Marta - opinia (1) Dla mnie warsztaty były bardzo twórcze. Najważniejsze ze można było w... Marta Agnieszka - opinia (1) Magiczne warsztaty bożonarodzeniowe przeprowadzone w ciepłej, domowej... Agnieszka
Egi - opinia (1) Urodzinki w Białym Studiu to przede wszystkim świetna, kreatywna i twórcza... Egi Karina - opinia (1) Białe Studio Ani to miejsce bardzo przyjazne dla mamy z dzieckiem. Czas mile... Karina Kreatywnie spędzony czas (1) Urodzinki dla dzieci zorganizowane przez Białe Studio to fantastycznie, a... Joanna Chucha - opinia (1) Pracownia jest bardzo ładna i inspirująca, a atmosfera sprzyjająca tworzeniu.... Chucha Gorąco polecam! (1) Zajęcia w białym studiu nie tylko dla dzieci- ja przygotowywałam się tutaj do... zuzia Antek - opinia (1) Gorąco polecam to miejsce, bardzo miła atmosfera. Pani prowadząca z wielkim... Antek Najpiękniejsze godziny w tygodniu! (1) Najpiękniejsza biel, jaką widziałam. Uwielbiam prowadzić córkę na zajęcia i... MamaNeta