Karol - opinia (1) Obsługa niezainteresowana gośćmi Karol niello75 - opinia (1) Super miejsce. Smaczne jedzenie. No i ten tatar...... niello75 Kuba - opinia (1) Pyszny tatar, mielony i porowa. Ogólnie super i otwarta do końca kuchnia Kuba
Dżudi - opinia (1) Uwielbiam to miejsce ale zmieńcie ochroniarza. Wygląda jakby szukał... Dżudi Mario Kiss - opinia (1) Świetny tatar i mielony,a do tego zajefajna obsługa ! Polecam Mario Kiss Zbyt głośno w lokalu i przed nim (1) Zbyt głośno w lokalu i przed nim Kobieta Janusze Biznesu (1) Chciałbym ten lokal lubić, ale choć w wielu lokalach w życiu byłem, polski... N Wielkie zaskoczenie (1) Wczoraj miałem niewątpliwą przyjemność odwiedzić ten lokal. Bardzo przyjemny... Bartosz Wszystko na bardzo wysokim poziomie (1) Restaurację odwiedziliśmy aby napić się kawy, jednak za namową kelnera i... Jarek Mila - opinia (1) Odwiedziłam ten lokal w czwartek,to moja pierwsza wizyta. Zamówiłam drinka... Mila jak dlamnie najlepszy (1) jak dla mnie najlepsze miejsce w sopocie coli Brak profesjonalizmu (1) Luz luzem, ale pijana obsługa baru to trochę przegięcie.... Totalny brak... Żabsko Najlepszy (1) W Sopocie, tyle w temacie K Obsługa (1) Poczytałam sobie troszke te opinie i zgadzam sie w 90 % z tym co czytam.... Kaśka Bardzo milło (1) Bywam sporadycznie , ale za każdym razem obsługa wita z uśmiechem:)... Starszy od węgla Tanio, ale niesmacznie (1) Polecił mi kolega i wpadliśmy z dziewczyną po filmie na piwo i przekąskę. O... tiger Obsługa Masakra! (1) Wpadłem tam przypadkiem, na początku było miło, ale pozniej zachowanie Pani... P. em - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona, obsługa przemiła, jedzenie pyszne :) jak tylko... em super! (1) Odwiedziłam to miejsce po drodze do innego lokalu. Sam pomysł uważam za... D. Bardzo miło lecz dziwnie (1) Podczas weekendowego wypadu do trójmiasta, trafiłem tam przypadkiem, w miarę... Andrzej Sz.