Biały Kot

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, Władysława IV 7-15/4

AS - opinia (1) Super kawiarnia. Kociaki nie dość, że czują się tam bardzo swobodnie, to... AS Rozczarowanie (3) Sam pomysł fajny, ale cała reszta poniżej oczekiwań, wystrój mało kameralny i... klaudia Najlepsza kocia kawiarnia w Polsce (1) Super koty, pyszna kawa i ciasta (najlepsze w Trójmieście!), czysto i cicho.... Mateusz
Przyjazne miejsce (1) Dobra kawa, miła, przyjazna atmosfera, polecam. Hanna Polecam (1) Przyszłam niedługo po otwarciu i wszystkie koty biegały po sali. Ciasto niebo... Agnieszka Znakomite miejsce (1) Święty spokój kotów udziela się klientom, czas tu płynie inaczej, a kawa w... quack Kocia kawiarnia - same plusy :) (1) Kameralne miejsce - cisza i spokój. Tu naprawdę można odpocząć w miłym... Miłośnik zwierząt Polecam :) (1) Kawiarnia godna polecenia. Znakomita kawa i pyszne domowe ciasta. Przystępne... Kociara Mrau (1) Kiedy byłam w kawiarni na samym początku, było tam dość minimalistycznie. Ale... Zuzanna Miłe miejsce ;) (1) Miłe miejsce i ciekawy pomysł. Nie rozumiem ludzi narzekających na "brak... Lena Rewelacja (1) Kotki zadbane, obsługa przemiła, a kawa i ciasto pyszne! Widać że koty są tu... Kotka Cudowne miejsce !!!!! (1) Super kawiarnia ! Kotki piękne, miła obsługa i pyszna kawa oraz ciasto. Miło... Elżbieta Rozczarowanie. (1) Kotów prawie nie było. Okropny hałas. Karolina rozczarowanie :( :( :(... (2) ...byłam... Ewa