Biblioteka Główna

Biblioteki

Gdańsk, Wita Stwosza 53

Maria Figas - opinia (2) Jestem absolwentką UG - seniorką. Przychodzę do czytelni od czasu do czasu (... Maria Figas Fajne miejsce! (1) Ciut hermetyczne - ale to w końcu biblioteka akademicka. Brak otwartego WIFI... ZZ Biblioteka największym wrogiem studentów (1) BUG to najbardziej nieprzyjazna studentom biblioteka jaką kiedykolwiek... studentka
Polecam! (1) Panie Bibliotekarki są miłe, kompetentne i chętne do pomocy. Niestety tylko... Zadowolony student Biblioteka UG (1) Po raz pierwszy i ostatni postanowiłem skorzystać z tego przybytku.... SomeONE Korzystałam z biblioteki wielokrotnie podczas pisania dwóch prac dyplomowych (1) Biblioteka duża, dużo przydatnych książek, bardzo pomogła mi w pisaniu prac,... ola no i nie było tak źle... (1) wreszcie zaczęłam konspekt pisać :P Milka problemy techniczne (1) wszystko fajnie tylko jak występują problemy techniczne to nie ma możliwości... ania ....! (1) Zero kultury ochrona! Nauczcie ich kultury, bo w takich miejscach szczególnie... Marta a. - opinia (1) Gdyby nie jedna rzecz, wszystko byłoby w porządku: chodzi mianowicie o to, że... a.