Bieganie dla początkujących

Szukam osób popoczątkujących do wspólnego biegania popołudniami lub pod wieczór, osób wesołych,w wieku ok. 35-38,które tak jak ja chcą zaaktywizować się w celu poprawy zdrowia,kondycji...i przy okazji pozbyć się kilku nadprogramowych kg;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też lubię biegać wieczorami i mam 37 lat, ale niestety nie jestem wesoła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bieganie dla początkujących

Skąd jesteś Monia? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wszystkim,

To mój pierwszy bieg jako sport. Aby przejść od razu do sedna, w ciągu ostatniego roku bardzo przytyłem (wcześniej zawsze miałem przedział 165-175) i dokonałem zmiany stylu życia, aby wrócić do zdrowia w pierwszym tygodniu maja. Mam 18, 5'9 i zaczynałem od 214 funtów, na dzień dzisiejszy oficjalnie mam 195 i kocham biegać tak bardzo, jak tylko mogę, mam doświadczenie w MMA, piłce nożnej i tenisie całe życie, więc ogólnie kocham cardio. Znam podstawy, takie jak uderzenie śródstopia, uderzenie czubkami palców dla szybkości, unikanie uderzeń piętą i uważanie na kontuzje (aby go nie popychać) i bardzo surowo przestrzegałem tych podstaw. Jakiego rodzaju, być może zaawansowane, wskazówki mogą mi udzielić niektórzy z was? Kiedy po raz pierwszy zacząłem 11 maja 2018 r., pokonywałem 12 minut i 0,75 mili, zanim skończyło mi się paliwo. Na dzień dzisiejszy mogę przebiec 2 mile non stop w 10-minutowym tempie, a mój najszybszy dystans do tej pory to 9:30. Co jeszcze mogę zrobić, aby zwiększyć wydajność? Mam płaskostopie i od czasu do czasu dokuczają mi skurcze w tylnej, dolnej części nogi, więc rozważam zakup Asics ze względu na wygodę. Docelowo chcę się zebrać, żeby przebiec 5 km, 10 km itd., ale jak szybko powinienem oczekiwać postępów i jaki przebieg tygodniowo powinienem robić dla kogoś o moim opisie (nadal mam dużą nadwagę)? Tam, gdzie mieszkam, jest 90 stopni przez cały rok do około 20:00 i biegam w taką pogodę, więc jeśli kiedykolwiek będę biegał w nocy, mam nadzieję, że będzie to wiatr. Mając to na uboczu, wyślij wskazówki każdemu ze swoich facetów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć wszystkim,

To mój pierwszy bieg jako sport. Aby przejść od razu do sedna, w ciągu ostatniego roku bardzo przytyłem (wcześniej zawsze miałem przedział 165-175) i dokonałem zmiany stylu życia, aby wrócić do zdrowia w pierwszym tygodniu maja. Mam 18, 5'9 i zaczynałem od 214 funtów, na dzień dzisiejszy oficjalnie mam 195 i kocham biegać tak bardzo, jak tylko mogę, mam doświadczenie w MMA, piłce nożnej i tenisie całe życie, więc ogólnie kocham cardio. Znam podstawy, takie jak uderzenie śródstopia, uderzenie czubkami palców dla szybkości, unikanie uderzeń piętą i uważanie na kontuzje (aby go nie popychać) i bardzo surowo przestrzegałem tych podstaw. Jakiego rodzaju, być może zaawansowane, wskazówki mogą mi udzielić niektórzy z was? Kiedy po raz pierwszy zacząłem 11 maja 2018 r., pokonywałem 12 minut i 0,75 mili, zanim skończyło mi się paliwo. Na dzień dzisiejszy mogę przebiec 2 mile non stop w 10-minutowym tempie, a mój najszybszy dystans do tej pory to 9:30. Co jeszcze mogę zrobić, aby zwiększyć wydajność? Mam płaskostopie i od czasu do czasu dokuczają mi skurcze w tylnej, dolnej części nogi, więc rozważam zakup Asics ze względu na wygodę. Docelowo chcę się zebrać, żeby przebiec 5 km, 10 km itd., ale jak szybko powinienem oczekiwać postępów i jaki przebieg tygodniowo powinienem robić dla kogoś o moim opisie (nadal mam dużą nadwagę https://xrank.one/xvideos/ )? Tam, gdzie mieszkam, jest 90 stopni przez cały rok do około 20:00 i biegam w taką pogodę, więc jeśli kiedykolwiek będę biegał w nocy, mam nadzieję, że będzie to wiatr. Mając to na uboczu, wyślij wskazówki każdemu ze swoich facetów!

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0