Zimowe bieganie - czemu nie?! (3) Zapraszam do wspólnego biegania. Runner Aktywność fizyczna (1) Cześć, Poszukuje osoby z którą mógłbym pobiegać/pospacerować/pójść na... Szukający Gdzie biegać? - Gdynia Grabówek (5) Cześć Wprowadziłem się wczoraj do Gdynii i szukam jakiegoś miejsca do... JanuszCebulak Gdzie kupić buty do biegania męskie (10) Witam szukam dobrego sklepu gdzie dobiorą mi odpowiednie buty do stopy jaki... on bole podczas biegania (12) Kto odczuwa? Od jakiegoś czasu mam spore bóle piszczeli. Poza tym często... Szukam osoby chętnej do wspólnego biegania (2) Witam. Jak w temacie...szukam osoby chętnej do wspólnego biegania . Dopiero... Mmi Buty do biegania poszukiwane (3) Niedawno zaczęłam biegać i wkręciłam się. Nadszedł więc moment, że warto... Mika35 bieganie Morena (2) szukam koleżanki na marszobiegi po Morenie, ok 17-18 . ktoś?coś anita 05.08.2018 paraliż Miasta (4) Próbowałem dzisiaj o godzinie 12:30 dostać się na Kamienną Gorę... Zmiana... Krzysztof Szukam biegaczki - Wrzeszcz (1) Chcesz budować formę na górkach Jaśkowej Doliny? - zapraszam! Runner aplikacje do biegania (5) Czy używacie do biegania jakichś aplikacji na telefon? Np. regulujących tempo... hanbor Poranne bieganie nad morzem (12) Czy jest ktoś chętny na poranne (5:00-6:00) bieganie plażą na dystansie od... nn Bieganie w upale (3) Przyszło lato, a z nim dość upalna pogoda, a co za tym idzie, spadek formy.... kosmor Wspólne bieganie (4) Witam, jest ktoś chętny pobiegać 2-3 razy w tygodniu? Poziom początkujący.... piotrek Gdzie są biegaczki z Wrzeszcza? (14) Pobiegajmy razem! :-) Runner Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska bezpłatnie dla mieszkanców przymorza wielkiego (2) Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska 20 maja 2018 r. w Parku Reagana.Bieg... Biego fan Dlugie strome schody (9) Czesc. Gdzie w gdansku sa dlugie schody do trenowania bieg po schodach? Xc Bieganie Orunia Gorna (6) Witam . Znajdzie się miał dziewczyna do biegania Marcin Stadion z bieżnią (10) Gdzie w Gdańsku lub Sopocie można swobodnie skorzystać z bieżni na stadionie?... Paweł BIEGANIE MORENA (7) szukam towarzyszki do marszobiegów najlepiej po Morenie, ok 17.00 najlepiej... anita
1 z 9 »