Jaki polecacie zegarek (2) Do biegania Biegasz SAMA - zmień to! (1) Przyjemniej jest biegać razem. Czy to o świcie, czy wieczorem - pobiegajmy... RadośćBiegu Buty do biegania poszukiwane (6) Niedawno zaczęłam biegać i wkręciłam się. Nadszedł więc moment, że warto... Mika35
Dieta i nawadnianie (1) Cześć, od jakiegoś czasu biegam intensywnie i stopniowo zmieniam nawyki... Diego7 bieganie w błocie - kobiety - piłka nożna (1) Hej:) czy ktoś jest chętny na stworzenie grupy błotnej piłki nożnej kobiet?... ola Bieganie po bulwarze (5) Cześć :) szukam osoby/osób chętnych do wspólnego biegania po bulwarze w... Ola Szukam chętnej do biegania (1) Szukam chętnej dziewczyny do biegania - terenówki po Jaśkowej Dolinie i... Runner Początki - bieganie (5) U was też tak trudno było zacząć? Trudności przede wszystkim z motywacją. Czy... bogusz Gdzie kupić buty do biegania męskie (12) Witam szukam dobrego sklepu gdzie dobiorą mi odpowiednie buty do stopy jaki... on Szukam osoby chętnej do wspólnego biegania (3) Witam. Jak w temacie...szukam osoby chętnej do wspólnego biegania . Dopiero... Mmi Szukam biegaczki z Wrzeszcza (1) Szukam kobiety chętnej do biegów - Wrzeszcz i okolice. R4F bole podczas biegania (14) Kto odczuwa? Od jakiegoś czasu mam spore bóle piszczeli. Poza tym często... Zimowe bieganie - czemu nie?! (6) Zapraszam do wspólnego biegania. Runner Marzec i kwiecień 2019- Karlskrona- Kompas Wikingów (1) kompas wikingów 2019 karlskrona 21-23.03.2019, 04-06.04.2019 Na początku... zkompasem Bieganie w upale (4) Przyszło lato, a z nim dość upalna pogoda, a co za tym idzie, spadek formy.... kosmor bieganie z psem (1) hej,szukam osoby chętnej do biegania z psem,mam 2 psy,biegam czasem z nimi... Dorota Aktywność fizyczna (1) Cześć, Poszukuje osoby z którą mógłbym pobiegać/pospacerować/pójść na... Szukający Gdzie biegać? - Gdynia Grabówek (5) Cześć Wprowadziłem się wczoraj do Gdynii i szukam jakiegoś miejsca do... JanuszCebulak bieganie Morena (2) szukam koleżanki na marszobiegi po Morenie, ok 17-18 . ktoś?coś anita 05.08.2018 paraliż Miasta (4) Próbowałem dzisiaj o godzinie 12:30 dostać się na Kamienną Gorę... Zmiana... Krzysztof
1 z 9 »