Koleżanki do wspólnego biegania - Wrzeszcz (5) Chcesz wspólnie pobiegać? Nie będzie nudno i kilometry będą szybko mijały. Wolny Biegacz Bieganie w upale (6) Przyszło lato, a z nim dość upalna pogoda, a co za tym idzie, spadek formy.... kosmor Szukam kogoś do wspólnego biegania/ roweru/ tenisa ziemnego (1) Cześć, około dwa razy w tygodniu po południu w Gdyni na Grabówku wychodzę... Vihrr
Wspólne bieganie - szukam chętniej (1) Już wiosna, zaraz lato więc warto zgubić kilka kilogramów. Pobiegajmy razem... Run Bieganie dla początkujących (5) Szukam osób popoczątkujących do wspólnego biegania popołudniami lub pod... Monia Początki - bieganie (9) U was też tak trudno było zacząć? Trudności przede wszystkim z motywacją. Czy... bogusz Bieganie Karwiny, Wielki Kack (6) Cześć. Szukam osób zainteresowanych wspólnym bieganiem. Dystans oraz i... Magda Ostrogi pięty/zapalenie rozcięgna podeszwowego (3) 30(f) Ok, tak krótko mówiąc, mam dość duże ostrogi piętowe na obu moich... fanildean Ból w moim małym palcu (1) Za każdym razem, gdy robię pełny sprint z całej siły, mój lewy i prawy mały... barakgodi Czy 1 tydzień taperingu wystarczy na pierwszy maraton? (2) Nie jest idealnie, ale moim pierwszym maratonem miał być maraton Milwaukee... pekhaqun Opieranie się pokusie zbyt długiego biegania (2) Miałem kontuzję kolana na początku tego roku i pracuję nad odzyskaniem... koinabeda Kamery ciała do biegania? (1) Cześć wszystkim. Zacząłem wracać z dojazdami do pracy dziś rano i miałem dwie... zekgrafic Kilka głupich pytań. (2) Tak naprawdę nie jestem biegaczem, ale uprawiam wiele sportów (głównie hokej... urvasjets Masz pytania dotyczące tempa biegu? (1) Od niedawna zacząłem mierzyć moje biegi, a także zacząłem używać RuntasticPro... merakogie Jaki polecacie zegarek (5) Do biegania bole podczas biegania (18) Kto odczuwa? Od jakiegoś czasu mam spore bóle piszczeli. Poza tym często... Certyfikowany / dokładnie wymierzony tor (3) Cześć Czy jest w trójmieście jakiś tor, albo bardzo dokładnie wymierzony... Kazik Kto ma ochotę na wspólne bieganie ? (7) Cześć! :) Jeśli, zawsze chciałeś zacząć tą piękną przygodę z bieganiem to... Paweł Lewandowski Szukam osoby na wspólne 'bieganie' (1) Witam, szukam osoby na wspólne 'bieganie' bardziej trucht, jestem osobą,... Marcin Obrąbek biodra / konflikt panewkowo-udowy (1) Witam, Czy ktoś tutaj miał operowane biodro (konflikt udowo-panewkowy z... Bioderko