Gdzie kupić buty do biegania męskie (15) Witam szukam dobrego sklepu gdzie dobiorą mi odpowiednie buty do stopy jaki... on Szukam koleżanki do biegania - Wrzeszcz i okolice (5) Poszukuję koleżanki do biegania - Wrzeszcz i okolice Runner Siłownia (1) Witam, Z jakiej siłowni można korzystać z Trójmieście ? Oraz jak zdobyć... danko
Christopfer Guy (1) Стол журнальный Pathos SMTV11P или Буфет Gran Zentral Gredenza 5007... kigshoags Bieg Niepodległości sparingpartner (1) Szukam sparingpartnera do biegu wirtualnego na 10k na czas ok 41min w Gdańsku... Krzysiek Przygotowania do TSF policja (2) Hej! Czy ktoś przygotowuje się do testu sprawnościowego w policji? Jest... M Szukam towarzyszki do biegania - Wrzeszcz, Morena (1) Pobiegajmy razem, będzie raźniej, weselej i motywująco :-) RadośćZBiegu Meeting Lekkoatletyczny Stadion Gokf (1) Zapraszam wszystkich na zawody lekkoatletyczne U18 i U20 Zawody zaczynają się... Kacper Skoczek o tyczce Dieta i nawadnianie (3) Cześć, od jakiegoś czasu biegam intensywnie i stopniowo zmieniam nawyki... Diego7 zbieranie kilometrów (1) zapraszam do zbieranie "zielonych" kilometrów w rywalizacji Endomondo... PCCI Sklep patriotyczny (3) Czy w Gdańsku jest jakiś sklep z emblematami, barwami patriotycznymi? marz Biegasz SAMA - zmień to! (2) Przyjemniej jest biegać razem. Czy to o świcie, czy wieczorem - pobiegajmy... RadośćBiegu Buty do biegania poszukiwane (6) Niedawno zaczęłam biegać i wkręciłam się. Nadszedł więc moment, że warto... Mika35 bieganie w błocie - kobiety - piłka nożna (1) Hej:) czy ktoś jest chętny na stworzenie grupy błotnej piłki nożnej kobiet?... ola Bieganie po bulwarze (5) Cześć :) szukam osoby/osób chętnych do wspólnego biegania po bulwarze w... Ola Szukam chętnej do biegania (1) Szukam chętnej dziewczyny do biegania - terenówki po Jaśkowej Dolinie i... Runner Szukam osoby chętnej do wspólnego biegania (3) Witam. Jak w temacie...szukam osoby chętnej do wspólnego biegania . Dopiero... Mmi Szukam biegaczki z Wrzeszcza (1) Szukam kobiety chętnej do biegów - Wrzeszcz i okolice. R4F Zimowe bieganie - czemu nie?! (6) Zapraszam do wspólnego biegania. Runner Marzec i kwiecień 2019- Karlskrona- Kompas Wikingów (1) kompas wikingów 2019 karlskrona 21-23.03.2019, 04-06.04.2019 Na początku... zkompasem