bieganie z psem (1) hej,szukam osoby chętnej do biegania z psem,mam 2 psy,biegam czasem z nimi... Dorota Aktywność fizyczna (1) Cześć, Poszukuje osoby z którą mógłbym pobiegać/pospacerować/pójść na... Szukający Gdzie biegać? - Gdynia Grabówek (5) Cześć Wprowadziłem się wczoraj do Gdynii i szukam jakiegoś miejsca do... JanuszCebulak
bieganie Morena (2) szukam koleżanki na marszobiegi po Morenie, ok 17-18 . ktoś?coś anita 05.08.2018 paraliż Miasta (4) Próbowałem dzisiaj o godzinie 12:30 dostać się na Kamienną Gorę... Zmiana... Krzysztof Szukam biegaczki - Wrzeszcz (1) Chcesz budować formę na górkach Jaśkowej Doliny? - zapraszam! Runner aplikacje do biegania (5) Czy używacie do biegania jakichś aplikacji na telefon? Np. regulujących tempo... hanbor Poranne bieganie nad morzem (12) Czy jest ktoś chętny na poranne (5:00-6:00) bieganie plażą na dystansie od... nn Wspólne bieganie (4) Witam, jest ktoś chętny pobiegać 2-3 razy w tygodniu? Poziom początkujący.... piotrek Gdzie są biegaczki z Wrzeszcza? (14) Pobiegajmy razem! :-) Runner Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska bezpłatnie dla mieszkanców przymorza wielkiego (2) Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska 20 maja 2018 r. w Parku Reagana.Bieg... Biego fan Dlugie strome schody (9) Czesc. Gdzie w gdansku sa dlugie schody do trenowania bieg po schodach? Xc Bieganie Orunia Gorna (6) Witam . Znajdzie się miał dziewczyna do biegania Marcin Stadion z bieżnią (10) Gdzie w Gdańsku lub Sopocie można swobodnie skorzystać z bieżni na stadionie?... Paweł BIEGANIE MORENA (7) szukam towarzyszki do marszobiegów najlepiej po Morenie, ok 17.00 najlepiej... anita Ktoś do wieczornego biegania w Sopocie(na początek do 5km?) (2) Witam poszukuję osoby do biegania lub innej aktywności fizyczne (gry... Łukasz Czy sa panie ktore biegaja badz jezdza rowerem wieczorami:-)? (2) Hej. Czy są w Gdańsku panie które biegają bądź jeżdżą rowerem wieczorem?... Frøde zegarek do biegania (11) Hej, szukam jakiegoś zegarka do biegania ale na rynku jest tego tyle, że nie... Biegająca z telefonem bieganie siłka (2) Możesz tanio kupić karnet na siłownię i jednocześnie wspomóc naszą zbiórkę na... monika Bieganie starówka śródmieście (6) Czy jest ktoś ze starówki/centrum, kto reflektuje na wspólne bieganie? cascionella@gmail.com