z endomonod (2) samsung gear sport frania902 Trenujcie w marcu biegniemy półmaraton w Gdyni (1) Trenujcie w marcu biegniemy półmaraton w Gdyni ktos chętny na bieganie; -)? (1) Tak jak w tytule, jest ktos chetny na wieczorne marszo-biegi , jestem... Varg Veumm
Bieganie Morena (4) Ktoś chętny na wspólne przebieżki na Morence? Jestem osoba początkującą :) kinga Ktoś chętny do biegania, jazdy na rowerze? (6) Cześć :) Poszukuję osób które biegały amatorsko i chciałyby wrócić do tego... kasia Szukam trenera dla biegacza (4) Witam ! Szukam trenera aby poprawić technikę biegu. Mam kilka problemów,... Tomassimo Kto pobiega z pulpetem? :D Gdańsk (2) Tak jak powyżej. Szukam towarzystwa które pomoże przy rozpoczęciu przygody z... Pulpet :) Wieczorne Biegi we Wrzeszczu (11) Znajdzie się wesoła biegaczka do towarzyszenia w popołudniowych lub... Run buty trekking (2) Hej, szukam butów do trekkingu i dłuższych wycieczek. Chcę zamówić... Tytus Hej (0) Ello mam na imie Bartlomiej.Mam 32 lata.Moje aktualne miejsce zamieszkania to... Georgeomill Bieganie we Wrzeszczu (1) Biegam we Wrzeszczu - alejki, JD - szukam partnerki do utrzymania rozsądnego... Runner argumentative essay (1) argumentative essay argumentativeessay Profesjonalne treningi biegowe dla początkujących i zaawansowanych w Wejherowie (2) Chcesz zacząć się ruszać/biegać, ale ciężko Ci się zmotywować? A może już... docere6 Szukam kompana do biegania / siłowni (1) Hej , szukam koleżanki do wspólnego biegania , aktualnie biegam w okolicach... Werka Wings for life world run Poznan jedzie ktos z Gdyni (1) Wings for life world run Poznan jedzie ktos z Gdyni Biegacz W Wejherowie rusza MOTYWATORNIA - zdrowie i aktywność fizyczna-zapraszamy!!! (1) Chcesz zacząć się ruszać, ale ciężko Ci się zmotywować? A może miałaś/miałeś... docere6 Są chętne do biegania? :-)) (1) Runner Bieganie po lesie Cisowa (5) Mama 2 malutkich dzieci chce zrzucić wagę po 2 ciążach, ale się wstydzi :)... martas89 bieganie wrzeszcz (6) Chetny ktoś na bieganie 3-4 razy w tygodniu? niedzielny runner Drogomierz do wytyczenia trasy / długości biegu (1) Ponieważ drogomierz to nie taka tania sprawa, około 180 zł minimum, wypożyczę... Maciek