Bienvenu

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Bernarda Chrzanowskiego 11

JH - ocena (1) Idealne pieczywo. JH BB - opinia (1) Prawdziwe francuskie BB andrzejazz - opinia (1) Bonjour Najlepsza piekarnia francuska w Trójmieście. Bardzo polecam!... andrzejazz
nie zadowolony były klient - opinia (1) ktoś napisał, że jedyny minus to godziny otwarcia. ja powiem to jest wielki... nie zadowolony były klient Martyna - opinia (1) Najlepsza piekarnia francuska w Trójmieście. Bardzo polecam! Jedyny minus... Martyna dariusz - opinia (1) Najlepsze bagietki, typowo francuskie, do spożycia w max 3h. dariusz Marian - opinia (1) Cany strasznie wysokie, nie adekwatne do jakości. Marian Violka - opinia (1) Boskie wrażenia smakowe i ten francuski męski styl...szał i obłęd! Violka A - opinia (1) Najlepsze croissanty jakie w życiu jadłam, świetne pieczywo, reszta do... A Ania - opinia (1) Prawdziwe francuskie wypieki. Tak długo czekałam na takie miejsce w Gdańsku Ania Dantol - opinia (2) Byłem wczoraj pierwszy raz i teraz będę tam wracał. Niestety nie było... Dantol Suzie - opinia (2) Właśnie takiej, prawdziwej francuskiej piekarni mi brakowało w Gdańsku!... Suzie Krzysztof - opinia (2) bardzo dobre francuskie - prawdziwe wypieki w rodzinnej piekarni Gratulujemy... Krzysztof