Bieżania w mieszkaniu w bloku

Hej, chcę sobie kupić bieżnię elektryczną (taką za prawie 2 tyś) do mieszkania w bloku (stare budownictwo). Zastanawia mnie czy bardzo będzie to uciążliwe dla sąsiada z dołu. Ktoś ma bieżnie w bloku napisze czy warto?? Niestety mam dzieci w domu i nie mam jak isć pobiegać na zewnątrz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to znaczy mam dzieci w domu i nie mam jak iść pobiegać? Za 2 tysiące wolałabym wózek biegowy. A jak mąż jest w domu, to nie można iść pobiegać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie jest odp na moje pytanie, nie masz nic mądrego do napisania to nie pisz, a btw mąż pracuje za granicą a dzieci mam chorowite, poza tym nie wyobrażam sobie biegania z 2 dzieci w zimę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każde tego typu urządzenie będzie emitować jakiś dźwięk i drgania. Przed zakupem musisz dowiedzieć się o właśnie te parametry. Myślę, że uczciwi producenci powinni podawać informacje o hałasie, najczęściej są to decybele (db). Nawet jeśli w sklepie coś wydaje się ciche, w domu może już być głośne. A wiadomo jaka akustyka jest w naszych blokach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....