jaki osprzęt elektryczny (92) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 meble kuchenne na wymiar (37) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (37) Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup... Poszukiwacz Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (57) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam MEBLO-RAND ELBLAG CZY KTOS MA ICH KUCHNIE? (5) Witam,ceny sa super..ale czy ktos ma ich meble jak z jakoscia? krystyna Unik szary (1) Kupiłam 2 miesiące temu Unik szary w Castoramie. Skręcenie mebli ok. Niestety... Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (145) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Meble na Wymiar Gdańsk, Pruszcz Gdański, Pszczółki (1) Szukam właśnie dobrej jakości mebli które spełniły by wszystkie moje... Meblowy fan Wyposażenie restauracji (31) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka klamki do drzwi [sklep] - gdzie? (8) Witajcie, Szukam sklepu z szerokim asortymentem klamek i zamków do drzwi.... GD Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (22) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Kuchnia- meble modułowe (2) Mam ustawną kuchnię.Czeka mnie jej remont i wymiana mebli. Niestety nie stać... Iwona Drewno kominkowe w małych ilościach (max 1m3) - gdzie? (1) Witam, mam kominek bardziej dekoracyjnie ewentualnie do "dogrzewania". Nie... mgmg Wiertarko-wkrętarka :) (2) Cześć :) Szukam dobrej wkrętarki do użytku domowego (plus prace w ogrodzie,... M. Debina (1) Debina po 150 za m3 Sosna po 80zl Oraz pellet po 350 zl tona z trocin... Oktawian Drewno kominkowe debina (1) Witam chetnie nawiążę współpracę z osobami zainteresowanych zakupem drewna... Oktawian Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? (28) Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy... Ppp pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie (50) Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe... nusia85 Drzwi wewnętrzne (5) Witam,jakie drzwi wewnętrzne polecacie-posiadacie-chwalicie sobie ?gdzie... user_138018298979 Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (27) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil
1 z 36 »