zabudowa kaloryfera (7) http://www.meble.vox.pl/minideco_8/ na podanym zdjęciu jest zabudowa z... Natalia Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (73) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam Wyposażenie restauracji (51) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka
Meble kuchenne - trójmiasto (71) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Jakie meble do salonu ? (78) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (9) Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego... marjjjan meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. (17) Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte... aliszjaaa Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (190) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (64) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? (5) Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),... Asia kominki do domu (4) Hejka.Stoje przed wyborem kominka do domu, mam mnóstwo pytań i wątpliwości... krystek71 Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. (13) Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w... margarett jaki osprzęt elektryczny (97) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 Regały magazynowe gdzie kupić? (12) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Polecam Deko-Roll (1) Jak rolety to polecam panów z Deko-Roll Posiadają bardzo duży asortyment... Marta jaki piec wybrać do domu? (73) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Nawóz do trawnika (3) Proszę polećcie dobry nawóz do trawnika pod tuje też coś sprawdzonego by się... Samina Jaki ekspres na kapsułki? (22) dziewczyny chciałabym kupić nie za drogi ekspres na kapsułki ale nie wiem... asienkaj Robot sprzątający, polećcie coś dobrego :) (1) Poszukuje robota sprzątającego, raczej bez opcji mopowania. Słyszałam dużo... nulka pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie (61) Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe... nusia85