Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (39) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (159) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Kleje przemysłowe, gdzie najlepiej zamówić? (7) Witam, szukam firmy do zamówienia sporej partii klejów przemysłowych. Możecie... wezzyr
jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (56) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 gdzie kupić rolety (39) Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione... asia_ Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (27) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M Nowoczesne modne krzesła - gdzie? (17) Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z... makarenka MEBLO-RAND ELBLAG CZY KTOS MA ICH KUCHNIE? (7) Witam,ceny sa super..ale czy ktos ma ich meble jak z jakoscia? krystyna Obróbka metali (7) Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa... jerzyk tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? (17) Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie... Aniouka thermomix a termomaster pomocy:)!! (125) prosze moze ktos zna te drugie urzadzenie teraz jest na gruponie w dobrej... ewciak Wyposażenie restauracji (39) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka Gdzie znajde takie lampy sufitowe (1) Witam. Gdzie w Gdańsku znajde lampy takie jak w linku... Rafstorant Folia ozdobna na okno gdzie kupić w Trójmieście? (7) Witajcie. Szukam sklepów gdzie mogę kupić folię samoprzylepną na okna-szyby.... Ewa33 drzwi wewnętrzne. białe? (29) zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są... zzzz meble kuchenne na wymiar (42) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (42) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Obudowa wanny wolnostojącej (1) Planujemy obudowę wanny wolnostojącej - pytanie w jaki sposób można to... zeros Jakie meble do salonu ? (49) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Laptop do grania (1) Szukam laptopa który będzie się nadawał do grania i obróbki komputerowej i na... Trojka25
1 z 38 »