Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (55) Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup... Poszukiwacz Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (38) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M gdzie kupić rolety (48) Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione... asia_
Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (76) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... jaki laptop kupic ? (12) Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy... mirek Plisy okienne (1) Jaką firmę wybrać do zakupu i montażu plis okiennych w Gdańsku ? Gdańszczanka Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (196) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. (14) Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w... margarett Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (82) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? (7) Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),... Asia Gdzie kupię solidną szafę? (15) Gdzie kupię solidną szafę białą najlepiej o wym (lub podobne) 220wys x 160 x... amadzia5 Meble kuchenne od kogo i za ile ? (26) Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić... piotr Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (36) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Pralka Electrolux (1) Nie polecam sprzętu Electrolux, firma uchyla się od odpowiedzialności za... Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (10) Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego... marjjjan Agata Meble zwrot zaliczki (1) Proszę pilnie o poradę. Zamówiliśmy narożnik w marcu. Wpłaciliśmy 1300zl.... zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (8) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka jaki osprzęt elektryczny (99) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 Lamele ścienne (1) Czy gdzieś w Trójmieście mogę obejrzeć lamele dekoracyjne na ścianę? W jakimś... Jaka kosiarka do trawy? (27) Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic... sanszajn