Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (171) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Jakie meble do salonu ? (52) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky
jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (64) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602
Regały magazynowe gdzie kupić? (10) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (44) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Wyposażenie restauracji (42) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka Jaka zmywarka do bardzo brudnych naczyń ? (8) Jaką zmywarkę polecacie do dużej ilości naczyń, żeby domywała bardzo brudne... krysia Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? (31) Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy... Ppp zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (6) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka Meble do salonu (6) Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy produkującej solidne meble. Wybieram się... Weronika pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie (55) Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe... nusia85 Dobrej jakości ręczniki? (23) Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są... karolina_ka Obróbka metali (12) Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa... jerzyk Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (42) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Meble verte Elblag (2) Nie polecam mebli kuchennych z verte. Nie potrafią dobrze wymierzyć. Później... Meble lodówka z no forst, czy bez? (10) Moja obecna lodówka dobija mnie na całego. Woda ścieka wszędzie, szron osadza... asia Pralko suszarka Samsung (1) Nie polecam. Ubrania wyjęte z suszenia są wilgotne, trzeba albo wywieszać na... Ekspres do kawy jaki??? (31) Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe.... kalka A więc jaka pralke polecicie (1) Jaki model na te czasy nasze polecacie praleczke Sebo Firany, zasłony - gdzie? (8) Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi... aga
1 z 38 »