Gdzie kupić krzesła (1) Szukam dobrego sklepu z krzesłami do mieszkania. Doradzicie gdzie warto się... Sylverke Umeblowanie mieszkania (10) Ludziska, będę urządzał mieszkanie i zastanawiam się jakie meble mam sobie... ąę Jakie meble do salonu ? (51) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky
Ekspres do kawy jaki??? (25) Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe.... kalka Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (62) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam drzwi wewnętrzne. białe? (30) zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są... zzzz Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (164) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Wyposażenie łazienki (9) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? (29) Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy... Ppp Obróbka metali (10) Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa... jerzyk meble do pokoju dla dzieci (19) Poszukuje meble do pokoju dla dziecka czy ktoś mogł by cos polecic ?? Mam... karolinaS2008 Jaka kosiarka do trawy? (22) Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic... sanszajn zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (5) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (59) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Co sądzicie o materacach termoelastycznych? (3) Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu materaca termoelastycznego... JaceQ Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (27) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M Zmiana kuchenki gazowo-elektrycznej (3) Chcę wymienić kuchenkę gazowo-elektryczną. Przy zakupie obecnej (8 lat temu)... ona w potrzebie jaki laptop kupic ? (11) Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy... mirek Wyposażenie restauracji (40) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka Nowoczesne modne krzesła - gdzie? (18) Szukam jakiś fajnych nowoczesnych krzeseł do jadalni łączącej kuchnię z... makarenka
1 z 38 »