Szafa z drzwiami przesuwnymi (3) Mamy 3pokoje i trójkę dzieci 9 4 2lata. Wkrótce wprowadzimy się do tego... Jakie meble do salonu ? (41) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky pralka,lodówka,zmywarka do 1000zł,,,, ??? (35) dziewczyny mam ograniczone finanse,muszę na wiosnę kupić 3 sprzety do kuchni... NOWA
zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (4) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka Wiertarko-wkrętarka :) (5) Cześć :) Szukam dobrej wkrętarki do użytku domowego (plus prace w ogrodzie,... M. Meble kuchenne - trójmiasto (66) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Obróbka metali (4) Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa... jerzyk Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (23) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Meble do salonu (3) Poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy produkującej solidne meble. Wybieram się... Weronika Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (30) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] (35) Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami... GD Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (25) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Co wybrać. Szafę Komandora, czy Ikea Pax? (18) Proszę o radę, Szafa pod zabudowę z Komandora miałaby być 2 metrowa i... amelia Wyposażenie łazienki (4) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (149) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Antena do tv cyfrowej (9) Witam wszystkich, mam pytanko jako ze kopnąłem w tyłek UPC bo więcej dają... 3miast chrzciny (1) Prezent czy kasa w koperte? Co robiliscie? kaska meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. (14) Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte... aliszjaaa Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (10) Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego... Aga S. Jaki ekspres do kawy wybrać? (3) Witajcie, Wraz z mężem planujemy zakup ekspresu do kawy, który posłużyłby... MariaGdansk
1 z 37 »