Choinka na pniu (1) Cześć! Zbliża się grudzień, a wraz z nim sezon choinkowy. Możecie polecić mi... kasia567 Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. (15) Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w... margarett Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (85) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,...
Filtracja oleju w urządzeniach (2) Gdzie w okolicy wykonywana jest filtracja oleju? I jak wyglada? player Umeblowanie mieszkania (12) Ludziska, będę urządzał mieszkanie i zastanawiam się jakie meble mam sobie... ąę Jakie meble do salonu ? (93) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Clothes recycling aberdeen (1) Hej! Możecie polecić mi stronę, która zajmuje się skupem niepotrzebnych... aniaa.m Woreczki bawełniane siateczki (1) Cześć. Możecie polecić mi stronę lub producenta, który posiada w ofercie... aniaa.m zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (12) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka Zapora nożycowa (1) Dzień dobry, czy znają może Państwo firmę, która zajmuje się dystrybucją... jaceksztukater Gdzie kupię solidną szafę? (16) Gdzie kupię solidną szafę białą najlepiej o wym (lub podobne) 220wys x 160 x... amadzia5 jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (76) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Meble verte Elblag (5) Nie polecam mebli kuchennych z verte. Nie potrafią dobrze wymierzyć. Później... Meble Pralka (1) Hej macie może tako pralkie jaki program ustawiacie pralka nie dopiera plam z... Ola Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (39) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Udogodnienia do domu i ogrodu (3) Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby... Dromist Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (26) Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy... Kasia Kropielnice (2) Czy w jakims sklepie z dewocjonaliami w Gdańsku albo w okolicy mozna zakupić... Walkiee Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? (23) Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont... agusia-gdansk Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (11) Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego... marjjjan