pralko-suszarki? (5) Cześć. Jestem zmuszona kupić pralko-suszarkę... tylko jaką? Opcja z samą... Alex Ekspres do kawy jaki??? (13) Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe.... kalka jaki piec wybrać do domu? (32) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Jaki piec gazowy wybrać do kawalerki? (24) Witam, Proszę o radę bo zaraz oszaleję... proszę osoby, które miały podobne... Dr. Quinn jaki laptop kupic ? (2) Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy... mirek meble kuchenne Cooke & Lewis z Castoramy - proszę o opinie. (12) Czy ktoś z Was, kupił, zamontował i użytkował?Czy są warte... aliszjaaa jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (35) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 Ogrzewanie podłogowe! opinie/ceny/ (20) Tak jak w tytule, interesuje mnie ogrzewanie podłogowe,opinie ludzi ktorzy... stokrota Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (97) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Jakie meble do salonu ? (24) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Meble kuchenne - trójmiasto (61) Potrzebuję kuchnię do nowego mieszkania na morenie, dopiero rozpoczynam moje... Marta Bieżania w mieszkaniu w bloku (4) Hej, chcę sobie kupić bieżnię elektryczną (taką za prawie 2 tyś) do... mmmamija Jakiej firmy armatura łazienkowa? (1) Jakiej firmy polecacie armaturę łazienkową ? Czy kierować się firmą i wybrac... aga Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] (21) Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami... GD Dodatki do łazienki (2) Witam, urządzam łazienkę, gdzie mogę dostać fajne, desingerskie nowoczesne... Weronika Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (21) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Wyposażenie łazienki (2) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... Jakiej firmy wybrac zestaw podtynkowy i miskę WC? (4) Jakiej firmy wybrac zestaw podtynkowy i miskę WC - zależy mi aby to był... olka Fajne meble (5) Cześć. Słuchajcie poszukuję niebanalnego sklepu internetowego z meblami,... smyk22 Wyposażenie restauracji (12) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka
1 z 34 »