Regały magazynowe gdzie kupić? (17) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Odkurzacz wodny - opinie (24) Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi... anka Wyposażenie łazienki (30) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego...
Meble kuchenne od kogo i za ile ? (29) Witam W sierpniu odbieram klucze do nowego mieszkania i chciałbym zamówić... piotr Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (208) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (92) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... meble kuchenne na wymiar (49) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (83) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 pralko-suszarka - czy warto? jaką polecacie/nie polecacie (69) Zastanawiamy się nad zakupem pralko-suszarki, ze względu na warunki lokalowe... nusia85 Firany, zasłony - gdzie? (13) Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi... aga Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (15) Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego... marjjjan Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? (9) Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),... Asia drzwi (15) dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic pawel Wyposażenie restauracji (55) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka jaki piec wybrać do domu? (86) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Odkurzacz jaki ? (5) Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę. Matyldak Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (31) Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy... Kasia gdzie kupić rolety (63) Witam, chcę kupić rolety na okna, takie gotowe bo są sporo tańsze niż robione... asia_ Gdzie kupić tanio żaluzje, plisy, rolety, firany, zasłony ? (62) Z usług jakiej firmy warto korzystać w Trójmieście ? Chodzi mi o zakup... Poszukiwacz Meble kuchenne IKEA, Castorama - proszę o opinie. (18) Jestem na etapie przygotowań do grubszego remontu, planuję również zmiany w... margarett