Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (47) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (66) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam Gdzie kantówki bukowe? (1) Cześć, Czy jakaś firma w trójmieście sprzedaje kantówki bukowe? Wszędzie... adam
Jakie meble do salonu ? (68) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Obróbka metali (15) Poszukuje sprawdzonej firmy zajmujacej sie obrobka metali. Pilna sprawa... jerzyk Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (183) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (44) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... drzwi wewnętrzne. białe? (32) zastanawiam sie czy są "modne" białe drzwi wewnętrzne? w mieszkaniu. jakie są... zzzz Drzwi ppoż do kotłowni (3) Czy kotłownia powinna być rozdzielona od pozostałej części drzwi budynku... Meble kuchenne jak odświeżyć,okleić czy pomalować? (18) Macie jakieś doświadczenia w związku z odświeżeniem mebli? Robimy remont... agusia-gdansk Elektrozaczep do domofonu (2) Jak rozwiązać kwestię wyboru elektrozaczepu z przeznaczeniem do domofonu. Czy... Ester Firany, zasłony - gdzie? (10) Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi... aga Wyposażenie restauracji (48) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka meble vox-opinie (80) prosze o opinie:-)posiadaczy. Aska Regały magazynowe gdzie kupić? (11) Poszukuję regałów magazynowych na wymiar - powierzchnia o długości ~ 20... julita.glinka Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (31) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Dobrej jakości ręczniki? (25) Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są... karolina_ka Klimatyzator (3) Witam, Z racji nadchodzących upałów zdecydowałem się na zakup klimatyzatora... kominki do domu (2) Hejka.Stoje przed wyborem kominka do domu, mam mnóstwo pytań i wątpliwości... krystek71 tanie plytki ceramiczne do lazienki- gdzie w Gdansku ? (18) Doradzcie prosze. Czas wybrac cos, pomijajac fakt, ze nie mam wizji jakie... Aniouka