Wyciskarka do soków i warzyw? (14) Czy ktoś ma jakąś wypróbowaną wyciskarkę do soków i warzyw, która wyciska sok... Anna Infrapanele panele na podczerwień gdzie kupić? (33) Czy wiecie gdzie w Trojmiescie kupić panele na podczerwień do ogrzewania, czy... Ppp drzwi (7) dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic pawel
Czy to dobra płyta (1) Czy ktoś użytkuje płytę Beko HII 68811NT poproszę o opinię czy to dobra indukcja Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (52) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (48) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Odkurzacz piorący (1) Cześć! Jestem ciekawa opinii o odkurzaczach piorących. Czy warto kupować? Czy... ewekia Wyposażenie łazienki (14) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... jaki osprzęt elektryczny (96) stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka... rafcio21 Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (187) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Materac (5) Z mężem urządzamy sypialnię i w sumie wybraliśmy już większość mebli ale... Czesia Dobry sklep z narzędziami warsztatowymi [GDZIE?] (38) Witam. Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu (nie marketu) z narzędziami... GD Jaki materac z twardością H2/H3 do 5tyś? (3) Witam wszystkich forumowiczów. Mam do Was zapytanie, planuję kupić porządny... Filipiak MATERAC! Jaki najlepszy ;] (8) Mam dużo pytań, ale nie będę pytała o materac w pytaniu o smoczki ;) Wiec... Fabiankowa Dobrej jakości ręczniki? (27) Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są... karolina_ka Jakie meble do salonu ? (72) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (16) Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego... Aga S. Ekogroszek (1) Witam, Czy ktoś może mi polecieć dobry i sprawdzony skład opału? Szukam... Szymon Ogrodzenie działki (3) Zastanawiam się w jaki sposób w miarę szybko i szczelnie można ogrodzić... 7element Odkurzacz wodny - opinie (18) Dziewczyny stoje przed decyzja zakupu odkurzacza,caly czas chodzi mi... anka