Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (118) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Ekspres do kawy do niewielkiej gastronomii (2) Zwracam się z uprzejmym pytaniem o polecenie dobrego ekspresu do kawy dla... onesta Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (58) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M
Jaka kosiarka do trawy? (40) Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic... sanszajn Udogodnienia do domu i ogrodu (5) Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby... Dromist Firany, zasłony - gdzie? (17) Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi... aga drzwi (20) dobre drzwi zewnetrzne gdzie moznakupic pawel Dobrej jakości ręczniki? (34) Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są... karolina_ka meble kuchenne na wymiar (56) WITAM. Czy ktoś robił u siebie w mieszkaniu kuchnię na wymiar w stylu... aurelia Fronty kuchenne frezowane (2) Fronty frezowane - za i przeciw. Planuje nowa kuchnie. Podobają mi się... Shermi Wyposażenie łazienki (44) byłam już w tylu sklepach i jestem załamana... szukamy kompletnego... organizer - kamper (1) jeżeli posiadasz kamper na własność ci polecam zainwestować w organizer.... vander123 jaki laptop kupic ? (14) Jaki laptop kupic ? Czy z lombardu np. za 800 zl lenowo . Albo może nowy... mirek Gdzie kupię materac w Gdańsku? (1) Witam, byłabym wdzięczna za podpowiedź gdzie w Gdańsku jest sklep z pożądnymi... Ela Patenty na automatyczne otwieranie bramy (2) Jakie są patenty na zupełnie automatyczne otwieranie bramy... Ogarst zbiorniki (1) Witam,co sądzicie o tym,by zainwestować w dobrej jakości zbiorniki... alus56 Buty strażackie (2) Doradzicie gdzie jestem w stanie kupić dobrej jakości buty strażackie? Koman szafy (1) Witam,poszukuję szafy narozne, które pomogą mi w wykończeniu mieszkania.... adamus889 Jakie meble do salonu ? (122) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky Piłki tenisowe (2) Jakie są obecnie najlepsze pilki tenisowe? Czym najlepiej Wam się gra? Gamers