Co wybrać. Szafę Komandora, czy Ikea Pax? (20) Proszę o radę, Szafa pod zabudowę z Komandora miałaby być 2 metrowa i... amelia Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? (20) Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie... wiola1 Jakie meble do salonu ? (45) Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio... mareky
Wyposażenie restauracji (36) Przymierzamy się do otwarcia nowego lokalu - restauracji. Lokal już jest,... cocosanka Nowoczesne meble gdzie kupić? (8) Witam, Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie. Chcielibyśmy je urządzić w... Martyna Firany, zasłony - gdzie? (6) Czy istnieja jeszcze zwykłe sklepy z firanami i zasłonami nie żadne usługi... aga Pomocy! Jaka pralka najlepsza? (150) Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora... monika Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (25) Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można... K.M Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (16) Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy... Kasia Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (61) Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim... Adam Ekspres do kawy jaki??? (23) Hej chciałabym kupic ekspres do kawy tak do 500 zł, na potrzeby domowe.... kalka jakiej firmy dobre meble do pokoju dziennego? (49) Dobre meble do pokoju dziennego, jaka firmę polecacie? mara_602 jaki piec wybrać do domu? (67) Witam Proszę o podpowiedź jaki piec gazowy wybrać do domu - ( bliźniak o... laura13 Materac na łóżko do spania - twardy - jaki? (27) Czy ktoś ostatnio kupował materac i orientuje się co jest godnego polecenia,... Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (12) Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego... Aga S. Gdzie kupię porządne garnki na indukcje w Trójmieście ? (3) Witam jak w temacie szukam sklepu/hurtowni z dobrymi garnkami na indukcje... Arek Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (26) Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat? ania Dobry nawilżacz powietrza (1) Szukam od dłuższego czasu czegoś naprawdę dobrego, jeśli ktoś chciałby... ankietatrojmiasto@wp.pl Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (32) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil Drewno kominkowe gdzie kupic tanio? (50) Witam, Wie ktos moze gdzie w Gdanku mozna kupic drewno takie jak do kominka?... LoRd
1 z 37 »