zamawiał ktoś z Kieleckiej Fabryki Mebli? (36) widziałam dużo pozytywnych komentarzy o Kieleckiej Fabryce Mebli, zamawiał... emilka Armatura łazienkowa - jaką wybrać? (43) Witam, jestem w trakcie remontu i obecnie zastanawiam się jakiej firmy... Kasia Poszukuję (1) Szukam pralki typu Frania All
Meble dla dzieci (3) Witam czy ktoś może mi powiedzieć czy korzystał z oferty sklepu?... Monika Jaka kosiarka do trawy? (44) Zupelnie sie nie znam a musze kupic. Trawnik kolo 200m2. Co mozecie polecic... sanszajn Kuchnie z Agata Meble czy z Ikea (52) Witam, jakie macie doświadczenie z kuchniami z Agata Meble? Cena średnia, w... ert Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (19) Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były... malinowe lato Dobrej jakości ręczniki? (36) Polećcie proszę. Teraz mam z Jyska i po kilku miesiącach użytkowania są... karolina_ka Wynajem mat wejściowych gdzie? (1) Witam. Chce skorzystać z usług firmy polentex oferującej wynajem i serwis mat... IraKa9 szafy (2) Witam,poszukuję szafy narozne, które pomogą mi w wykończeniu mieszkania.... adamus889 Jakie macie płyty indukcyjne - pomóżcie? (32) Stoję przed wyborem płyty indukcyjnej. Nigdy nie korzystałam z indukcji i nie... wiola1 Rolety na okna dachowe (2) Witam, czy ktoś posiada rolety zewnętrzne na okna dachowe? Czy latem daje to... Ekspres do kawy do niewielkiej gastronomii (4) Zwracam się z uprzejmym pytaniem o polecenie dobrego ekspresu do kawy dla... onesta Krzewy do ogrodu (2) Szukam ładnych krzewów do ogrodu. Zastanawiam się co posadzić. Co polecicie... Tarmaluna Materace Alvare (5) Witam serdecznie Rzadko udzielam się na forum ale pomyślałam, że warto... Rachel Udogodnienia do domu i ogrodu (6) Bardzo proszę o pomysły co jeszcze można zrobić w domu extra tak żeby... Dromist Projekt łazienki bokaro? - proszę o opinie (39) Witam, czy robił ktoś z was u nich projekt,wraz z zakupem kafli? Zastanawiam... lil Gdzie kupię naróżnik/rogówkę? (13) Szukam narożnika 240x240cm. Byłam już BRW, IKEA, Agata meble (tragedia!),... Asia Odkurzacz jaki ? (11) Podpowiedzcie mi proszę jaki odkurzacz kupić? Na co warto zwrócić uwagę. Matyldak Ekipa na już remontowa pod klucz +48514698180 (1) Witam Państwa! zapraszam do skorzystania z moich usług w charakterze... jaca+48514698180