Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora ma 4 lata i była juz 5 razy naprawiana i zanosi sie ze bedzie 6. Nosze sie z zamiarem kupna samsunga eco bubble. Macie moze macie taka pralke i napiszecie mi jak sie sprawuje?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

My posiadamy taką pralkę i sprawuje się bez zarzutu od prawie 7 lat. oby tak dalej :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Padła po 5 latach . Dokładnie łożyska i cała elektryka. Tylko muzyczka gra na pocieszenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Nie polecam nawet nie doczekała 6 lat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

whirlpoole mam od 10 lat i je polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pomocy! Jaka pralka najlepsza?

Ta pralka to tragedia, to ci piszesz jest prawdą, poza tym po 3 latach się popsuła i teraz po kolejnych trzech znowu. Nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pralkę Ariston już 25 lat. Ani raz nie była naprawiana. Bardzo dobrze pierze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam wirpula 17 lat bez awarii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ariston bardzo dobra pralka 14lat bez żadnej awarii, jedynie łożyska na tą chwile się skończyły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . mam eco bubble od 7 lat i oprócz wymiany szczotek nigdy nic się nie działo. dziwi minie nagonka na tą firme chyba to jakiś firmowy ludek. Szukam teraz innej marki może będzie coś fajnego. Pralkę po przeprowadzce zostawiłem teściowej a teraz pora na nową co polecacie
Same dobre opinie chyba trzeba w to wejść!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasz stary Elektrolux chodził bez awarii ponad 10 lat wiec kupiliśmy kolejną tej firmy model EWF1276 GDW 7kg i niestety po pięciu latach padły łożyska więc polecić tej firmy już raczej nie mogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam polara od 22 lat - nawet kropeczki rdzy nie ma
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o pralki to warto zerknąć tutaj https://efakty24.pl/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałam kilka sprzętów electroluxa i wszystko było latami. Nie wiem skąd taki wniosek ale ile ich pralek miałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdy więcej tej firmy porażka ładnie wyglądająca. W żadnym elektroluxie się nie wymieni łożysk a przy dzisiejszej chinszyznie siadają po 2 latach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam ładowaną od góry Polara, nigdy więcej takiej pralki. Nie mam zastrzeżeń do samego prania, choć wirowała też różnie, ale drzwi rdzewieją zatrważająco szybko. To moja druga pralka ładowana od góry, pierwszą rdza zżerała trochę wolniej. Tak że radzę się zastanowić, bo ponoć wszystkie pralki ładowane od góry mają ten problem. Ja w tym tygodniu kupuję zwykłą ładowaną z przodu. Powodzenia życzę, pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja z czymś innym....co to za pralki ładowane od góry od Amici? Macie z tym jakieś doświadczenia? coś ktoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam również, u mnie też się sprawdza.

Polecam poczytać artykuł https://www.bahco.pl/idealny-sprzet-agd-na-miare-potrzeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie Bosch też rewelacyjnie przez lata się sprawdza.
Polecam poczytać artykuł - może będzie przydatny?
https://www.bahco.pl/idealny-sprzet-agd-na-miare-potrzeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaki to model electroluxa masz? Szukam pralki i chętnie się dowiem. Takie dozowanie detergentu może być fajne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To chyba jest to samo co to: https://usg-drewa.pl/prostatektomia-radykalna-z-asysta-robota/ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Aranżacja wnętrz/ wyposażenie (27 odpowiedzi)

Niebawem wraz z moim narzeczonym w końcu przeprowadzamy się do nowego mieszkania. Póki co panele...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....