zadowolony Klient - opinia (1) Jasna i przejrzysta oferta bez ukrytych "małym druczkiem" kosztów... zadowolony Klient Jan Malinowski - opinia (1) Fachowiec jakich mało. Ceni swoją pracę, ale zrobił mi wiele dodatkowych... Jan Malinowski Paulina i Przemek - opinia (1) Potrzebowaliśmy zrobić generalny remont mieszkania z rynku wtórnego.... Paulina i Przemek
Joanna - opinia (1) Fachowcy z pasją. Otwarci na wizje klienta ale i "ściągający na ziemię" gdy... Joanna Waldemar K. - opinia (1) Remont łazienki , wc i przedpokoju w mieszkaniu. (wielka płyta Zaspa) Z... Waldemar K. Remont łazienki (1) Pełen profesjonalizm fachowe doradztwo super wykonanie szczerze polecam... Małgorzata firma godna polecenia (1) Solidni, uczciwi fachowcy. Panowie wykonali kapitalny remont łazienki-łacznie... Aneta Remont łazienki (1) Remont pierwotnie miał obejmować tylko łazienkę ale w trakcie remontu... Jolanta Borsuk bardzo polecam Wykonawcę (1) Remont łazienki i kuchni w starym budownictwie - przede wszystkim uczciwość.... Agnieszka Polecam (1) Przed dwoma miesiącami korzystałam z usług Pana Zbigniewa. Prace obejmowały... rork1 Łazienka (1) Szczerze polecam firmę Bigrem. Panowie znają się na swojej robocie. Łazienka... Mikus1992 Polecam firmę BigRem (1) Projekt łazienki wykonałam w Leroy Merlin. Po dokładnych obliczeniach Pana... Anna S. Solidna firma. Szeroki zakres usług (1) Korzystałem z usług 2 razy. I 2 razy nie miałem zastrzeżeń do jakości usług.... Piotr polecam (1) Polecam usługi tej firmy . Remont mieszkania / hydraulika , szpachlowanie ,... Romek polecam (1) KAFELKI, HYDRAULIKA, ELEKTRYKA, SZPAHLOWANIE MALOWANIE WSZYSTKO WYKONANE... MATEUSZ Polecam!!! (1) BIGREM to firma godna polecenia. Solidni, punktualni fachowcy, wykonujący... Gabrysia Bardzo polecam (1) Świetni fachowcy, przystępne ceny, usługi wykonane porządnie i w terminie.... domi kompleksowo (1) Ja osobiście jestem zadowolona. Robiłam generalny remont łazienki i kuchni,... Anna Żebrowska oceńce sami - wykończenie na 3 miesiące (3) sprawa skończyła się dzięki mecenasowi i adwokatowi, niesłowny - brak słów ,... Maciej Zadowolona (1) Jestem zadowolona ze współpracy. Pracownicy byli rzetelni. Byli fachowcami.... Ola