Częsty bywalec (2) Do Billysa chodzę tak często jak tylko czas pozwala. Jakość obsługi oraz... Gapa - opinia (2) Super jedzenie i świetna obsługa. Atmosfera, obsluga i dania na najwyższym poziomie (2) Polecam wszystkim odwiedzającym Gdańsk jak.i miejscowym. Jadam regularnie w... Mariusz
Steki na 6! (2) Najlepsza restauracja jeśli ktoś uwielbia steki AgaK Peszkin - opinia (2) Najlepsza amerykańska restauracja w jakiej jadłem. Chętnie do niej wracam i... Peszkin Najlepiej ever! (2) Jedzenie rewelacja. Obsługa, hmm... Sorry jeszcze lepsza. Uwielbiam miejsce i... Monika Pychotka (2) Świetna restauracja, pyszne jedzenie . Obsługa, kucharze na medal ! Stały gość super (2) Jedne z najlepszych burgerów w całym trójmieście us-navi jest ostry!!!:).... - opinia (2) Polecam z całego serca, świetny klimat restauracji. Zawsze uśmiechnięta i... - opinia (2) Najlepsi,najmilsi i najbardziej pomocni kelnerzy! Steki i zupa krewetkowa... P - opinia (2) Najlepsza restauracja w trojmiescie! Obsługa zawsze wspaniała, wystrój... P Najlepsi! (2) Zawsze wracam i nie wyobrażam sobie bym przestała. To moje kulinarne miejsce... Alina Najlepsi (2) Jadłem w całej Polsce w różnych restauracjach i lokalach ogólnie, ale tak... Dominik Billysove love! (2) Miejsce do którego się wraca przez lata. Najlepsze żeberka w Trojmiescie bez... Domi Karina - opinia (2) Moja ulubiona restauracja :) Karina Polecam Billy\\\'s w Forum Gdańsk (2) Super obsługa i mega dobre jedzenie. Lokalizacja w Forum Gdańsk, ale nie w... Krzysztof - opinia (1) Polecam. Bardzo dobre jedzenie ) Rewelacja (1) Miejsce mega fajne. Dobre jedzenie i bardzo miła obsługa. Często obsługuje... Ola - opinia (1) Wspaniałe miejsce na spotkania z przyjaciółmi Mariusz - opinia (1) Bardzo fajna restauracja choć mogli by wpisać do menu karkówkę ;) Mariusz