Karolina - ocena (1) Smaczne jedzonko, a obsługa bardzo profesjonalna. Polecamy menadżera Marcina. Karolina Janka Ś. - opinia (1) Pyszne jedzonko , obsługa restauracji dba o klienta. Pani Justyna bardzo... Janka Ś. Maks - opinia (1) Bardzo miła obsługa pysznie jedzenie. Super podejście do klienta. Jestem z... Maks
Maks - opinia (1) Bardzo miła obsługa pysznie jedzenie. Super podejście do klienta. Jestem z... Maks Gosia - opinia (1) Najlepsze jedzenie i najlepsza obsługa - pozdrowienia dla kelnera Staszka :-) Gosia Rafał - opinia (1) 6 stycznia w punkcie gastronomicznym prz forum Gdańsk, kelnerzy odmówili... Rafał Rafał - opinia (1) Byliśmy wczoraj. Burger super, obsługa super, trochę głośno i jasno... Rafał Hubert Smardzewski - opinia (1) Pyszne jedzenie miła obsługa oczywiście u pani Oli Hubert Smardzewski Kamila - opinia (1) Restauracja z klimatem a jedzenie mega pyszne. Polecam stek średnio wysmażony... Kamila Faustyna Kowalik - opinia (1) Dobre jedzenie pozdrawiamy Panią Martę Faustyna Kowalik Marek - opinia (1) Żeberka najlepsze na świecie (choć nie wszędzie byłem;) ) obsługa bardzo miła... Marek Wiórka - opinia (1) Najlepszy kelner na świecie Staszek Wiórka Grażyna - opinia (1) Bardzo miłe zaskoczenie. Świetny klimat, jedzenie bardzo dobre, smaczne... Grażyna Smaczne (2) Burger smaczny soczysty, bułka również smaczna. wystrój super sieć ma to... Adam XYZ - opinia (1) Świetne burgery, sympatyczne miejsce XYZ Kasia - opinia (1) Miło,pysznie,przyjemnie. Atmosfera godna zachwalania , Jedzenie przepyszne... Kasia Paweł Malon - opinia (2) Super klimat i najlepsze steki! Paweł Malon - opinia (2) Super wystrój, pyszne jedzenie i młodzi, mili i wyluzowani kelnerzy,,, super!!! - opinia (2) Pyszne jedzenie i miła obsługa, polecam! - opinia (2) Bardzo fajne miejsce, super obługa i duże pyszne dania :)