Tylko Bio Nova!! (1) Salon Bio Nova to chyba jedyny salon w Trójmieście który łączy w sobie... Asia Nie ma lepszej depilacjii w Gdyni ! (2) Skorzystałam z depilacji pastą cukrową, która sama w sobie już jest... Mariola Fantastyczny gabinet (1) Zdecydowanie polecam gabinet Bio Nova chociaż w swoim interesie nie powinnam... Joanna
Rewelacja! (1) Pierwszy salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona w stu procentach!... Kasia Czy to ujma, że normalny zdrowy i zwyczajnie dbający o siebie facet pojawi się u kosmetyczki? (1) Nie sądzę, bo nawet ten rozsądnie zadbany facet miewa od czasu do czasu... Tomek Polecam! (1) Korzystałam z zabiegów przeprowadzanych u Pani Karoliny i Pani Alicji i... Iwona Wszystko super (1) Obsługa świeta, pani któa mnie depliowała zrobiła to bardzo fachowo przez co... Misha Karina - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa i jakość usług :) Polecam z czystym sumieniem:) Karina KlientkaT - opinia (1) Potwierdzam, Pani Karolina jest przemiła. Pozostałe Panie... KlientkaT Szczerze polecam (1) Byłam tam na zabiegu depilacji bikini cukrem. Warto, na pewno zostanę stałym... Joanna profesjonalnie, przyjemnie + przystępne ceny (1) Korzystałam z zabiegów depilacji(nogi, rece) + peeling kawitacyjny twarzy.... czarna mamba Maria - opinia (1) Bardzo przyjemny salon, sympatyczna i fachowa obsluga - wszytko dokladnie... Maria