Sylwia - opinia (1) Trafiłam przypadkiem poszukując konkretnego zabiegu. Jako jeden z niewielu... Sylwia Marek - opinia (2) Z usług gabinetu korzystam od 3 lat. Bardzo miła obsługa z ogromną wiedzą i... Marek recepcja do wymiany (2) gdyby nie panie pracujące w recepcji to państwa salon byłby przeze mnie... Katarzyna
Najlepszy salon tego typu w trójmieście (2) Bardzo profesjonalne zabiegi. Zawsze jestem zadowolona z efektu końcowego,... Bardzo fajny gabinet (2) Miła obsługa, profesjonalne doradztwo i przystępne ceny zabiegów. Byłam tu... Aga Po prostu the best (2) Gdybym mogła dałabym same 10-tki. Do salonu trafiłam z 10-12 lat temu i to... Dorota Wizyta w salonie (2) Do gabinetu Bio Nova trafiłam kilka lat temu i od tej pory odwiedzam go... Marzenna Manicure (2) Profesjonalna miła obsługa Janinka moja opinia o gabinecie (2) wspaniały gabinet- mnóstwo ciekawych zabiegów;manicure i pedicure- sterylne... Krystyna długoletnia klientka najlepsza usługa w Trójmieście! (2) Polecam bardzo, korzystam od lat. Zabieg depilacji pastą jest świetną... Magda Depilacja masą cukrową (2) Depilacja masą cukrową przynosi super efekt gładkiej skóry na wiele tygodni.... Martixon Super! (2) W pełni zasłużone szóstki za profesjonalną obsługę , świetne zabiegi przy... Agnieszka Super (1) Jestem wybrednym klientem i zanim trafiłem do Bio Novej (chyba tak się... Marcin Pani Danusia czyni cuda! (1) Serdecznie polecam gabinet Bio Nova, w tym niepozornym budynku znajdują się... Martyna Natalia - opinia (1) Profesjonalna i przemiła obsługa! Polecam P. Martę;) Natalia Bio-Nova-gabinet z wieloletnią tradycją (1) Jestem stałą klientką od wielu lat. Korzystam z usług p. Karoliny. Nikomu... Ania Gorąco zachęcam i polecam (1) Jestem stałą i wieloletnia klientką salonu Bio Nova. Korzystam zarówno z... Ola Gorąco polecam! (1) Od mniej więcej 4 lat korzystam z salonu Bio Nova. Z czystym sumieniem, mogę... Ewa Bardzo polecam (1) Od 4 lat jestem stałą klientką tego salonu. Korzystałam z zabiegów... Zosia Kasia O. - opinia (1) Zakład poleciły mi koleżanki z pracy - muszę przyznać, że z miłą chęcią tam... Kasia O.