Asia - opinia (1) Pani Justyna kompetentną z podejściem do dzieci w każdym wieku, miła... Asia Anna G - opinia (1) Bardzo polecam, dla nas jedyna nadzieja. Indywidulalne podejście,... Anna G Karolina - opinia (1) Syn z zespolem aspergera, adhd, deficyt uwagi, do tego opozycja i bunt - 11... Karolina
Alicja - opinia (1) Pani Justyna jest osobą ciepłą, otwartą, skoncentrowaną na pacjenta z ogromną... Alicja Ola - opinia (1) Z p. Justyną syn zaczął zajęcia we wrześniu, skończył w tym mc. Od... Ola Dawid - opinia (1) Miałem przyjemnność uczestniczyc w 30 spotkaniach, dzieki którym udało mi sie... Dawid mama Ali - opinia (1) Trafiliśmy do Pani Justyny, ponieważ moja córka miała od lat problemy ze... mama Ali Ania - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Rzetelna diagnoza i efektywna terapia. A przy tym Pani... Ania Marzena - opinia (1) Pani terapeutka jest specjalistką w swojej dziedzinie,co jest widoczne... Marzena Hanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z efektów zajęć syna (zaburzenia koncentracji i... Hanna Polecam jak najbardziej!!! (1) Mój synek z ZA i mutyzmem wybiórczym korzysta z usług Pani Justyny. Jest... A. Nasza Ocena (1) Bardzo sympatyczna Pani terapeutka, dobry kontakt przy umawianiu wizyty,... Mama Marcela