Biorezonans opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go zrobić dziecku i zastanawiam sie czy warto. Z góry dziękuje za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biorezonans opinie

Korzystałam. Niestety niemile mam po nim odczucia. Moze zle trafiłam. Ale babeczka mówiła mi o rzeczach oczywistych i powtarzajacych sie u kazdego dziecka. Szczerze niestety nie polecam w sytuacji kiedy cos sie rzeczywiscie powaznego dzieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biorezonans opinie

Właśnie obawiam się że dowiem sie o rzeczach które juz wiem i nic nowego sie nie dowiem. A mogla bys mi powiedziec ile płaciłaś za taka wizyte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biorezonans opinie

Ojjj robiłam takie cudo w gdansku na jaskowej w przychodni/punkcie medycyny naturalnej DANMED. Za biorezonans + ziółka (które mogę oddać) zapłaciłam jakieś 300 zł. Należę niestety do osób, które zrobią, kupią wszystko byle było dziecku lepiej i tak też zrobiłam/. Po poczytaniu ulotek, internetu itd. nie podałam tych ziółek i zrezygnowałam z dalszych wizyt (miałam je mieć po 2 miesiącach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biorezonans opinie

hops moze ktos jeszcze ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie biorezonans Kraków[/url jest jedną metod, której nie należy pomijać. Za pomocą urządzenia diacom można dokładnie ocenić stan naszych najważniejszych narządów, w tym wątroby, trzustki i serca. Co więcej, może również wykryć zaburzenia morfologii krwi, co czyni go kompleksowym narzędziem do utrzymania dobrego samopoczucia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

RUMIA jak sie mieszka? (35 odpowiedzi)

witam! jest tutaj ktos z Rumi? z mezem bedziemy sie wyprowadzac prawdopodobnie do Rumi po nowym...

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...