Bistro Grulle

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Bolesława Krzywoustego 25

sztefan - opinia (1) Jedzenie i obsługa bardzo pyszne jedyny wielki minus to skrocenie godzin... sztefan Tomasz - opinia (1) Faszerowane ziemniaki i placki bardzo dobre! Tomasz Sól !!! (1) Koszmar na poziomie PRL.. Tam to dopiero Gessler by się przydała!!! Barsz... Sica
Darek - opinia (2) Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Miejsce warte odwiedzenia.... Darek Polecam to miejsce! (1) Bardzo pyszne miejsce, duży wybór potraw w menu. Pyszne ziemniaki i chrupiące... Natalia Bardzo smacznie, super obsługa (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo smaczne jedzenie, miła obsługa. Czysto i... Magnora Obłędne jedzenie :D (1) Jadłam schabowego z jajkiem sadzonym, bukietem surówek, ziemniaczkami i do... Agnieszka Super! (1) Wziąłem placki po cygańsku i były duże i bardzo dobre. Szybka dostawa.... Ryszard Ser Pycha!! (1) Ziemniaki rewelacyjne. Cypryjski z sosem serowy i Podlaski z grzybowym godne... DiA Ewka (2) Jedzonko wyśmienite. Ziemniaki pyszne, porcja duża, ceny normalne. Obsługa... Ewka Fajne miejsce (2) Bardzo dobry ziemniak dobre dania obiadowe. Czysto przyjemnie miła obsługa.... Mario Pyszności! (2) Zamawiamy z dostawą i zawsze wszystko dostajemy cieplutkie. Placek po... Iwona Dobre chociaż... (1) Mieszkam blisko więc czasem odwiedzam:) lokal czysty,obsługa przyjemna.Jednak... Dorota TAK! (1) smacznie, fajnie z pomyslem, polecam heheszka WSTYD (2) W żadnym lokalu w jakim byłam jeszcze nigdzie mnie tak nie potraktowano.... gege Schabowy i placek po Cygańsku - petarda (1) Co raz częściej bywam w Grulle, blisko nie mam ale warto jechać. Schabowy jak... Artur Genialne! (1) Nareszcie coś innego na Przymorzu! Zamówiliśmy z żoną ziemniaka Wybrzeże i... Aleksander Pysznie! (1) Smacznie i dosyc tanio. Polecam sprobowac pieczonego ziemniaka ! :) Marta Czy ja wiem? (1) Bardzo smacznie ale trochę drogo jak na ziemniaka z dodatkami. Mimo wszystko... milen