Bistro Port

Bistro Catering Jedzenie na wynos

Gdynia, Energetyków 5

Super Catering ! Pełen profesjonalizm!!! Polecam ! (1) Doskonale przygotowany catering, miła obsługa, wszystko dokładnie tak jak... Paulina z rodziną Polecam! (1) Korzystaliśmy z usług restauracji już po raz kolejny i nie był to ostatni... Kasika Catering - spotkanie firmowe (1) Gorąco polecam, wszystko na czas i bardzo smaczne. Będziemy wracać.... Jola
Popsuli się, obsługa pogorszyła. (1) Niestety bardzo nieuprzejma obsługa w osobie jednej Pani - co smutne niestety... stały klient Urodziny w Aquarius (1) Parę dni temu odbyła się tu impreza urodzinowa. Byłam tam pierwszy raz. Po... Iwona Gratulacje! Tak trzymać! (1) Super miejsce! W zeszłym roku organizowałem komunie mojej Córeczki, następnie... Piotr Aquarius (1) Miałam okazję być w tej restauracji z okazji rodzinnej imprezy i byłam pod... Miećka Aniołowa NIE POLECAM DAŃ Z RESTAURACJI AQUARIUS (2) Niestety po raz kolejny nacięłam się na obiad w "restauracji" Aquarius. za 15... Asia Pyszne Jedzonko (1) Byłam w restauracji na sylwestra oraz na stypie, byłam zachwycona że istnieje... Krystyna Malz Polecam wszystkim (1) Byłam nie jednokrotnie,korzystałam z usług restauracji , jak również osoby z... zadowolona