Biura nieruchomości

szukam przyzwoitego biura do sprzedaży nieruchomości w Gdańsku, czy jakąś podpowiedź mogę otrzymać? Bardzo proszę zależy mi na czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

Ja juz sprzedaje mieszkanie od roku i powiem Ci jedno co widze z doswiadczenia- jakiekolwiek biuro by nie bylo( a mialam doczynienia z wieloma) jesli klient nie bedzie chcial kupic to biuro nie pomoze. taki czas dzisiaj. natomiast nieruchomosci btch odradzam- maja wszystko w ...du... nie licza sie z ludzmi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

witam.
Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami i sprawa ze sprzedażą mieszkania wygląda tak, że jaki by pośrednik nie był, nie jest cudotwórcą, ale raczej doradcą, który ma doświadczenie na rynku i ma grupę zainteresowanych, poszukujących mieszkań.
Osobiście pracuję mając w swojej ofercie maksymalnie 10 mieszkań na sprzedaż w danej chwili, i takich gdzie właściciel chce sprzedać i chce ze mną ustalić realne szanse, cenę i co zrobić żeby sprzedać i jest gotowy mi zaufać wierząc że chce dla niego dobrze. I w ok. 40 % sprzedajemy w pierwszych 3 miesiącach.
Ja ze swojej strony daje zwiększony nacisk na reklamę a klient lojalność i zaufanie. Zdrowy układ w mojej ocenie.
Jeżeli natomiast ktoś przyjmuje 30 ofert miesięcznie, bo takie ma odgórne przykazanie, to mam wrażenie, że o 60 % swoich ofert nawet nie pamięta i nie ma się co dziwić.
W związku z powyższym zapraszam, bez nalegania do kontaktu.
Telefon 609 874 764.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

Czy można wiedziec:

- skoro ma Pan tak mało klientów, czy pracuje Pan tylko na umowach na wyłącznośc?

- na jaki procent ceni Pan swoją pracę, skora tak indywidualnie podchodzi Pan do klienta? Bo rozumiem, że prowizja jest płatna dopiero po sprzedaży, a nie za same Pańskie starania?

- czy, jeżeli w grę wchodzi umowa na wyłącznośc - to na jak długi okres proponowałby Pan jej zawarcie? 3 miesiące?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

Jeżeli mogę się włączyć to osobiście polecałbym pośrednika który pracuje z klientem na zasadzie "umowy na wyłączność". To najlepsze wyjście dla obu stron w przypadku sprzedaży. Odradzam zawieranie umów otwartych z wieloma biurami, bo to jest szkodliwe dla przebiegu transakcji. Załączam pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

Witam.
W odpowiedzi na pytanie. Nie musi być to umowa na wyłączność, chociaż to określa formalnie nasze relacje. Natomiast jakakolwiek nie byłaby umowa, jeżeli strony, chcą przed sobą coś ukrywać, czy w trakcie współpracy zmieniać nagle swoje ustalenia, to wszystko gdzieś tam negatywnie wpłynie na relacje. Ja nie zawsze działam tylko na wyłączności, natomiast oczekuje po prostu szczerości w postępowaniu klienta. Przy wyłączności uważam że od 3 miesięcy do pół roku to jest uczciwy okres dający szanse na sprzedaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

każdy rodzaj nieruchomości wymaga innego podejścia sprzedażowego oraz osobowego, w związku z czym nie każde polecone biuro będzie się akurat do tego zadania nadawało
bardzo proszę o kontakt oraz króciutki opis tejże nieruchomości na mail:
nieruchomista@outlook.com
poradzę wówczas jak najrozsądniej podejść do sprzedaży i całego procesu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Biura nieruchomości

Mogę polecić jedno na Przymorzu ( w budynku Spółdz. Mieszk. Przymorze). Sprzedawałam tam jedno mieszkanie a drugie kupowałam. Namiar dostałam od znajomych, którzy też korzystali wcześniej.
Oto namiary:
Jarosław Arcyman Znam tylko tel. stacjon. 58 553 43 20.
Komórkę mam gdzieś w papierach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Kredyty na mieszkanie (43 odpowiedzi)

Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli tak to jakich...